Forum MKS Jedynki Łódź

Turnieje - Memoriał Anety Oleszczak w Łasku

Groszek:) - 2006-06-11, 19:16
Temat postu: Memoriał Anety Oleszczak w Łasku
Całkiem dobrze zaprezentowala sie "jedynka" na tym turnieju :)
Skril - 2006-06-11, 19:25

news juz dodany na stronie glownej ... tak jakby ktos chcial znac wyniki ;)

swoja droga to duzo osob wzielo udzial ?

Groszek:) - 2006-06-11, 19:29

W młodziczkach grało 8 dziewczyn a w kadetkach tylko 7. Niby mało ale wydaje mi sie że poziom był całkiem wysoki. Nie wiem jak w chłopakach.
Skril - 2006-06-11, 19:33

zadam moze glupie pytanie (ale ktos powinien) ... kim tak wogole byla Aneta Oleszczak :o
Groszek:) - 2006-06-11, 19:39

To była zawodniczka Łasku. Trenowala tenisa. Tez nie wiem duzo ale wiem ze miala nieszczęśliwy wypadek na basenie... :( i teraz na jej cześc jest ten turniej. Bardzo milo jest zagrac na turnieju ku pamięci dawnej śp. zawodniczki. Jej mama byla obecna dzisiaj i naprawde było mi miło zagrac na tym turnieju :)
coffee - 2006-06-11, 21:43

W lutym 1994 roku, w czasie ferii szkolnych, odbyła się I OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY w tenisie stołowym o PUCHAR PREZYDENTA RP...
Była to olbrzymia impreza, zorganizowana w Jastrzębiu Zdroju. Trwała prawie tydzień. Klimat tego turnieju był wyjątkowy. Zjechały się osoby z całej Polski. Wyobraźcie sobie turniej, w którym, w kategorii dziewcząt zgłosiło się 200-250 zawodniczek, a w chłopcach koło 350....
Organizatorzy zapewnili mnóstwo rozrywek poza-tenisowych. Do dyspozycji było m.in. lodowisko...no i hotelowy basen - tuż pod nosem, za pół-darmo.
Aneta Oleszczak przyjechała na turniej razem z ekipą Łasku. Któregoś dnia - tak jak reszta korzystała z basenu. I już z niego o własnych siłach nie wyszła. Bawiła się ze znajomymi w wodzie. Musiała się zachłysnąć. Nikt nie zauważył...


Sandra... gratulacje za I-sze miejsce...

Groszek:) - 2006-06-11, 22:22

Dziękuje za gratulacje :) no i ...za ta historie :(

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group