Forum MKS Jedynki Łódź

O Tenisie - Czy trudno grać w pingla?? Czego trzeba sięnauczyćaby dobrze

Okruh - 2006-11-13, 19:13
Temat postu: Czy trudno grać w pingla?? Czego trzeba sięnauczyćaby dobrze
Czy trudno jest grać w ping-ponga ??
No właśnie co trzeba umieć aby dobrze grać ?

czy często rozgrywane są turnieje albo takie mecze ping-ponga??

Qrczak - 2006-11-13, 20:58

hmm, myśle że trza mieć zapał do tego, dużo chęci, i dużo pracować :)
to dotyczy każdego sportu dlatego ja, kompletny super amator pingla,może Ci to powiedzieć :) aczkolwiek nie uważam aby był to bardzo trudny sport :) (przecież to tylko dwóch łepków odbija malutką piłeczke jakimiś dechami :] )

PS: Troche kasy też w sumie się przyda :]

Skril - 2006-11-13, 21:17

Jesli ktos nigdy nie gral w pingla, to raczej na poczatku nie bedzie umial zagrac nawet podstawowych elementow ... trzeba troche potrenowac by jakos to szlo.

Do gry w pingla potrzebne sa na pewno dobre checi i zapal.
No i oczywiscie dobry partner do gry, przy ktorym nauka idzie o wiele szybciej.

Co do kasy, to wiadomo, ze sprzet nie jest tani >_<

Liczba turniejów zalezy od kategorii wiekowych. Wiadomo, ze dla mlodszych znajdzie sie o wiele wiecej okazji w roku niz np. dla Seniorow.

Jesli chodzi o mecze, to tez zalezy (od ligi). Ale przewaznie sa dwa mecze w tygodniu.

Zreszta gdybys wszedl na nasza strone glowna i looknal na kalendarz to powinno ci to troche rozjasnic sprawe ;)

Okruh - 2006-11-13, 21:26

thx a ty w jakiej lidze grasz ??
Dużo potrafisz??
Ile już trenujesz??
zadaje tyle pytańbo mam chodzić na pingla na Czajkowskiego i tak si epytam bo chce sie dowiedzięć jak najwięcej:)

[ Dodano: 2006-11-13, 21:29 ]
ile musze trenowąć (jestem początkującym niczego nie umiem)aby dobrze być wtajemniczonym w pingla aby dobrze grać w ten sport??

Skril - 2006-11-13, 22:16

gram mniej wiecej od 3 lat w pingla, ale do dobrej gry to mi jeszcze duzo brakuje :(

sluchaj, zeby byc dobrym zarowno w pingla, jak i w jakimkolwiek innym sporcie troche czasu trzeba temu poswiecic, wiele tez zalezy od danej osoby i jej mozliwosci

Qrczak - 2006-11-13, 23:09

Skril napisał/a:
wiele tez zalezy od danej osoby i jej mozliwosci

jak się bardzo chce to można wszystko osiągnąć :)

Groszek:) - 2006-11-25, 19:14

w tym sporcie nie liczą się umiejętności najbardziej liczą sie chęci
Paweła ^^ - 2006-11-26, 18:03

Trudno może nie, ale najtrudniejsza jest mobilizacja bo treningów, żeby każdy trening wykorzystywać na 100% ... :twisted:
Wielki Szu - 2007-11-14, 18:01

Groszek:),
A Ty masz chęci do gry?

Dominik - 2007-11-14, 21:32

Nie zgadzam sie ze pingiel jest latwym sportem, sa latwiejsze.Dla chcacego nic trudnego, trzeba tylko chciec.Powodzenia
adamexis - 2010-03-11, 18:22

:D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group