Forum MKS Jedynki Łódź

Rozgrywki Ligowe - Czy MKS Jedynka Łódź awansuje do ekstraklasy kobiet ?

AttiCuS - 2006-02-26, 09:20
Temat postu: Czy MKS Jedynka Łódź awansuje do ekstraklasy kobiet ?
Szanse napewno są, skład jest, ale niewiadomo co z kasą ? :|
Paweła ^^ - 2006-02-26, 11:59

Ja myślę, że wejdą do ekstraklasy. Dziewczyny graja lepiej niz w pierwszej rundize. Szanse są...ale, no wlasnie zawsze jest jakies ale...
Prezes - 2006-02-26, 13:27

Ciekawe skad na to wszystko bedzie kasa?? mam nadzieje ze Chinka zostanie na sezon tez w ekstraklasie chociaz nie wiadoo na jakies zasadzie przyszla z Nadarzyna...
Paweła ^^ - 2006-02-26, 13:48

Prezes co Ty taki nie cierpliwy...:P Napewno sponsor by coś więcej zadziałał, gdyby dziewczyny grały w ekstraklasie. Z moich źródeł wynika, że Pani Lipin została wyporzyczona, ale nie jestem pewien na 100%.
Skril - 2006-02-26, 16:47

ja tez slyszalam ze Qin zostala wypozyczona, ale moze tylko na ten sezon O_o
bez niej raczej cienko widze nasza druzyne w ekstraklasie, bo to przeciez Qin robi same komplety, do tej pory przegrala tylko 1 gre (i to wczoraj)

ale jesli chodzi o ten awans, to w takim skladzie jak teraz, jest to nawet realne :]

coffee - 2006-02-26, 20:22

Dobra, dobra. Wy tu gadu-gadu, a tak naprawdę jasne jest już w tym momencie, że szanse na awans dziewczyn są nikłe (=prawie żadne) ...chyba, że Kazimierza teraz wreszcie potknie się i zgubi dwa punkty. Wtedy mecz Jedynka vs. Kazimierza może się okazać hitem pierwszoligowych rozgrywek.

A co do Qin, to statystycznie Jej wkład w zwycięstwo może wynieść, ni mniej ni więcej, tylko CAŁE 25%. Gdyby nie reszta drużyny, która jednak systematycznie dorzuca te brakujące 75%, nie byłoby żadnych szans na zwycięstwa.

I jeszcze jedno.
Rozpatrywanie możliwości awansu do ekstraklasy w kontekście wydolności finansowej (a nie stricte sportowej) klubu nie powinno mieć tu w ogóle miejsca, szczególnie przez osoby, które zdaje się nie mają o tym zielonego pojęcia.
(No, poprawcie mnie jesli nie mam racji)
I jeśli według Was sport musi mieć koniecznie jakiś materialny wymiar, to - zapewniam - piłeczka nigdy nie będzie się kręciła po Waszej myśli.

Paweła ^^ - 2006-02-26, 20:43

Panie coffee, jest to forum i kazdy tu ma prawo do wypowiedzenia swojego zdania. A to forum jest wlasnie stworzone do tego, zebysmy wymieniali swoje poglady na dany temat. Nie rozumiem pańskiej krytyki. My nie uważamy, że bez pieniędzy nie ma gry, ale kazdy z nas poprostu wie, ze jest to dosc duzy naklad finansowy. To tyle z mojej strony... pozdrawiam. :!:
Prezes - 2006-02-27, 11:57

Prawda jest taka że jak są pieniądze to można walczyć o szczytne cele to raz, a dwa zgadzam sie z Gryniem każdy ma prawo do wypowiedzi na jakikolwiek temat 8)
pozdrawiam

AttiCuS - 2006-03-01, 07:55

Może Pan coffee nam się ujawni to zobaczymy jak sprawa wygląda.
Dominik - 2006-03-02, 16:05

Mam nadzieje ze dziwczyny z I ligi awansja do ektraklasy, bo biorac pod uwage to, ze sa wzmocnione o pania Lipin powinny to zrobic.
Wedlug mnie pieniadze nie powinny miec zadnego wplywu na gre w ekstraklasie, ale wszyscy wiemy, ze maja i to bardzo duzo.Chociaz oczywiscie bez dobrej gry, samymi pieniedzmi, tez nie da sie awansowac do ekstraklasy.
Wazne jest to, zeby dziewczyny graly i wygrywaly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AttiCuS - 2006-03-02, 16:32

Najpier to poczekajmy na mecz z Kazimierzą, jeżeli nasze dziewczyny chcą grać w ekstraklasie muszą wygrać ten mecz i to dość wysoko, w pierwszej rundzie było 5:5.
Prezes - 2006-03-02, 17:45

Wszystko pokaze gra na stole w tym meczu ale i w innych 8)
Skril - 2006-03-02, 18:44

Prezes napisał/a:
Wszystko pokaze gra na stole w tym meczu ale i w innych 8)

eh :|
Prezes moglbys mi to przetlumaczyc na polski O_o

AttiCuS - 2006-03-02, 19:46

Chodziło mu chyba o doping :lol:
Paweła ^^ - 2006-03-02, 19:56

To są słynne metafor Prezesa :P
Prezes - 2006-03-02, 21:13

no a jak dobrze mowisz Gryniu :D 8)
Dominik - 2006-03-08, 17:22

Gryniu zawszedobrze mowi :mrgreen:
Paweła ^^ - 2006-03-08, 20:26

Teraz dziewczyny trenują i będzie dobrze... :D
AttiCuS - 2006-03-08, 22:24

Wczoraj sprawdzałem tabele I ligi kobiet, no i niestety jakoś nie widze awansu dla MKS'u. Żeby dziewczyny awansowały do ekstraklasy musiałyby wygrać z Kazimierzą i Krakowem, a
Kazimierza musiałaby przegrać z Pocztowcem. Coś czuję że w meczu z Kazimierzą będzie bardzo trudno o wygraną...

Dominik - 2006-03-09, 16:54

Wiara czyni cuda.
Trzeba wierzyc, a bedziedobrze.

Paweła ^^ - 2006-03-12, 19:58

Już szanse na wejście bardzo malutkie (prawie żadne). Zobaczymy w następnym sezonie... :wink:
AttiCuS - 2006-03-12, 20:20

Paweła ^^ napisał/a:
Już szanse na wejście bardzo malutkie (prawie żadne). Zobaczymy w następnym sezonie... Wink


Szansa jest, może jakiś klub wycofa się z rozgrywek ekstraklasy, a wtedy kto wie kto wie ? :D

coffee - 2006-03-12, 20:30

Niestety, nie udało się, chociaż szansa na pokonanie Kazimierzy była. Tak naprawdę zwycięstwo niewiele by zmieniło. Kazimierza musiałaby jeszcze "potknąć się" na Pocztowcu (a wiadomo jak pracuje Poczta Polska 8) ). Może remis byłby bardziej sprawiedliwy? - choć i tak nic by nie zmieniał.
A co do następnego sezonu krążą słuchy, że skład zmieni się diametralnie, być może do tego stopnie, iż sam Trener go nie pozna :wink:

Aha, podtrzymujecie: bez pieniędzy się nie kręci?


A Galileusz powiedział, że "jednak się kręci".



A w ogóle to szkoda dziewczyn.

Paweła ^^ - 2006-03-12, 20:37

Witamy Pana coffee`a. Damian lepiej nie liczyć na to, że jakaś drużyna się wycofa. Lepiej liczyć, że dziewczyny zaczną wszystko wygrywać i juz... :D
AttiCuS - 2006-03-12, 21:00

coffee napisał/a:
A co do następnego sezonu krążą słuchy, że skład zmieni się diametralnie, być może do tego stopnie, iż sam Trener go nie pozna Wink


hmm, krążą ale ja ich nie słyszałem. A co do zmiany składu to przyjdzie ktoś czy odejdzie ?

Skril - 2006-03-12, 21:18

hę O_o wyglada na to, ze coffee jest lepiej poinformowany od nas :?
AttiCuS - 2006-03-12, 21:44

Może i jest, sądze że coffee to ktoś z naszego klubu :D
Prezes - 2006-03-12, 22:56

ale ciekawe kto??
Paweła ^^ - 2006-03-13, 15:51

Ktoś kto ma dobre stosunki z trenerrami i z Nimi często rozmawia ;) . Marek... nieee. Nie wiem :P .
AttiCuS - 2006-03-13, 16:44

Może nasz Bober ? Ma neta :D A może Jarek Trzcinka, Paweł Wycech ? :D Kto wie kto wie :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group