Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 


Poprzedni temat :: Następny temat
Sugestie dotyczace strony
Autor Wiadomość
Qrczak 
przed #1 Player ^_^



Wiek: 38
Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 106
Skąd: Uć ^_^
Wysłany: 2006-04-04, 22:46   

ja bym chciał dział Humor ^_^
_________________
 
 
   
Skril 
#1 Player



Wiek: 40
Dołączyła: 22 Lut 2006
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-04-05, 15:07   

dzial humor juz stoi :D
podobnie dzial, w ktorym mozna umieszczac linki do stron o tematyce innej niz tenis stolowy (Dominik kiedys chcial o ile pamietam)
_________________

 
 
   
Qrczak 
przed #1 Player ^_^



Wiek: 38
Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 106
Skąd: Uć ^_^
Wysłany: 2006-04-05, 16:35   

no bardzo ładnie z Twojej strony ^_^ ale jest jedno ale :) Zalecam zakaz dawania linków do innych for bo niedługo może Ci się na forum śmietnik zrobić ^_^
_________________
 
 
   
Skril 
#1 Player



Wiek: 40
Dołączyła: 22 Lut 2006
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-04-05, 18:35   

jak zauwaze, ze smietnik zaczyna sie robic to wprowadze taki zakaz
poki co nie ma kto tych linkow dawac ...
_________________

 
 
   
Dominik 


Wiek: 31
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-04-05, 19:05   

Barwo wreszcie ta stronka zaczyna funkcjonowac na powaznie i zaczyna sie rozpowrzechniac i rozprzestrzeniac.Super. :D
 
   
Groszek:) 
Mistrzyni



Wiek: 33
Dołączyła: 24 Lut 2006
Posty: 64
Skąd: Brzeziny
Wysłany: 2006-06-23, 14:05   

Sądzę, że trzeba zrobic coś aby tą stronę odwiedzało więcej osób... Tylko jak? :?
_________________
Sandrulka:)
 
 
   
Qrczak 
przed #1 Player ^_^



Wiek: 38
Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 106
Skąd: Uć ^_^
Wysłany: 2006-06-23, 14:31   

reklama reklama i jeszcze raz reklama. niestety trzeba w tym wypadku sypnąć troche kasą ...
_________________
 
 
   
Skril 
#1 Player



Wiek: 40
Dołączyła: 22 Lut 2006
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-06-23, 15:29   

Sezon sie skonczyl, wakacje juz praktycznie sie zaczely, wiec teraz i tak nie ma o czym pisac (mowie o newsach itd), co za tym idzie odwiedzajacych bedzie jeszcze mniej.
Poza tym, zauwazylam duzy spadek zainteresowania ze strony naszych chlopaków z klubu. Od pewnego czasu musialam sie dopominac o newsy lub tez dowiadywac sie samemu od innych osob, a na forum to juz praktycznie zaden z nich nie pisze :(
Jesli strona ma dalej funkcjonowac, to od przyszlego sezonu bede potrzebowac wiecej zaangazowania. Co mi po osobach, ktorym zachce sie np. pisac newsy, jak po miesiacu stracą do tego wszystkie chęci :mad:
Jestem tez otwarta na propozycje, wiec jesli macie jakies dotyczace stronki to czekam ;)

P.S Qrczak kasa nic tu nie poradzi, wiekszosc osob zainteresowanych pinglem w Polsce i chetnych do wypowiadania sie na jego temat, siedzi na forum pingponga. Zreszta jakby to powiedziec, nasze forum ma "zasieg wojewodzki" (nie ogolnopolski).
_________________

 
 
   
Groszek:) 
Mistrzyni



Wiek: 33
Dołączyła: 24 Lut 2006
Posty: 64
Skąd: Brzeziny
Wysłany: 2006-06-23, 17:44   

Rzeczywiście forum pingponga jest naprawde mocno rozbudowane :? ale sądzę, że można znaleźć sbosób na rozpowszechnienie naszej stronki także w Polsce...wystarczą dobre chęci :D
_________________
Sandrulka:)
 
 
   
Qrczak 
przed #1 Player ^_^



Wiek: 38
Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 106
Skąd: Uć ^_^
Wysłany: 2006-06-23, 19:59   

niestety Skril tak to już bywa z newsami. Przez pierwszy tydzień jest zaangażowanie, chęci a potem wszystko upada. Taki jest lajf ... :( Chętnie bym Ci pomógł w newsach, ale ja w ogóle nie siedze w ping pongu :)

jeśli chodzi o reklamy. Na allegro można sobie wykupić banerki na popularnych stronach. Po pewnym czasie ludzie zaczną się złazić :)
_________________
 
 
   
Groszek:) 
Mistrzyni



Wiek: 33
Dołączyła: 24 Lut 2006
Posty: 64
Skąd: Brzeziny
Wysłany: 2006-06-24, 19:50   

A Skrill powiedz mi taką rzecz czy newsy mogą dotyczyć jedynie naszego klubu :? ??
_________________
Sandrulka:)
 
 
   
Skril 
#1 Player



Wiek: 40
Dołączyła: 22 Lut 2006
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-06-25, 14:27   

a jakie inne wiadomosci chcialabys widziec na naszej stronce ?
_________________

 
 
   
Qrczak 
przed #1 Player ^_^



Wiek: 38
Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 106
Skąd: Uć ^_^
Wysłany: 2006-06-25, 20:18   

ja moge dać mały pomysł :) nie widziałem wszystkich newsów, więc nie jestem siur że już tego nie ma, ale można by zrobić newsy bardziej ogólnoświatowe :) (oczywiście bez przesady z ich ilością bo to jednak strona klubowa :) ) jednak mimo wszystko ktoś musi to pisać, a sądząc po tym co mówiła Skril uważam że chętnych nie będzie... (no może na początku ktoś będzie to pisał, ale najprawdopodobniej po max tygodniu będzie trzeba się już bezskutecznie upominać o newsiki :) ).
PS: najlepszym pomysłem jednak byłoby dodanie newsów związanych z piłką nożną ^_^ :D
_________________
 
 
   
Groszek:) 
Mistrzyni



Wiek: 33
Dołączyła: 24 Lut 2006
Posty: 64
Skąd: Brzeziny
Wysłany: 2006-06-25, 21:39   

No właśnie chodzi mi o newsy z Polski bo jeśli chodzi o sam klub to wiadomo, że jest ich bardzo mało.Poza tym wiem Skril że bierzesz udział w dyskusjach na forum pingponga i mam taki pomysł aby spróbować zarzucić naszą stronkę na tamtym forum. Może coś by z tego wyszło :? ale nie wiem...co Ty na to?
_________________
Sandrulka:)
 
 
   
Skril 
#1 Player



Wiek: 40
Dołączyła: 22 Lut 2006
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-06-25, 23:49   

Prawde powiedziawszy dawno juz nei odwiedzalam tamtego forum, ale swego czasu zalozylam tam temat o naszej stronce, ale jak widac nic to nie dalo T_T
_________________

 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Tesko v 0.4 modified by Nasedo