Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 


Poprzedni temat :: Następny temat
Nasza czwartoligowa drużyna.
Autor Wiadomość
Dominik 


Wiek: 31
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-10-14, 14:53   Nasza czwartoligowa drużyna.

Napiszcie co sądzicie o naszej młodej drużynie występującej w czwartej lidze.Jak myślicie czy mają szanse na awans do trzeciej ligi?Jak oceniacie możliwości naszego składu dla niezorioentowanych (Kasza,Skołd,Sokołowski,Tomaszak,Kulawiński,Ratajczyk)?Czy wygrana z Eltą w pierwszej kolejce była przypadkiem czy może odzwierdzidleniem możliwości naszej drużyny, choć wynik ( 10 : 2 ) mógł być nieobiektywny, ponieważ w składzie grał też Paweł Wycech.
 
   
Paweła ^^ 
PozdrO od Grynia ^^



Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 349
Skąd: Łódź - Widzew
Wysłany: 2006-10-14, 17:23   

Więc tak, każdy z Nas zaczynał od IV ligi. Ja uważam, że liga jest bardzo dobrym treningiem, ponieważ tam zdobywamy najwięcej doświadczenia i ogrania. Wygrana z Eltą napewno nie była przypadkiem, Wy mieliście jednego doświadczonego zawodnika, a Oni dwóch, zresztą moim zdaniem poprostu byliście lepsi. Jeśli chodzi o awans do III ligi to teraz ciężko powiedzieć bo przecież zagraliście dopiero jeden mecz, nie wiem jakie są składy innych drużyn i ciężko jest ocenić (przynajmniej teraz to) wasze realne szanse awansu. Poprostu trzeba grać i wygrywać ... prosta recepta na sukces :D :D :D
_________________

 
 
   
Dominik 


Wiek: 31
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-10-15, 10:17   

Zgadzam sie i mysle, ze najblizszy mecz z Biala Rawska na wyjezdzie, bedzie najtrudniejszym i jednym z najwazniejszych jakie bedziemy grali w naszej grupie.Sadze, ze bedzie to mecz o lidera grupy B czwartej ligi.Szkoda, ze ten wazny mecz gramy na wyjezdzie, ale bedziemy walczyc.
 
   
Paweła ^^ 
PozdrO od Grynia ^^



Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 349
Skąd: Łódź - Widzew
Wysłany: 2006-10-16, 20:48   

Kiedyś tak się zastanawiałem, co za różnica czy gra się na wyjeździe czy u siebie ? Ale gdy tak doświadczyłem tej różnicy na swojej skórze to przekonałem się, że jest o wiele trudniej grać na nie swojej sali. Ale walczyć trzeba zawsze ... 8)
_________________

 
 
   
Dominik 


Wiek: 31
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-10-17, 21:03   

Jako kapitan i zawodnik naszej czwartoligowej druzyny deklaruje, ze kazdy czlonek naszego skladu jest gotowy i zmotywowany do walki, a to kto pojedzie o tym zadecyduje trener.Ja naszczescie mam wyjazd zagwarantowany, bo wioze nasza druzyne :bye: . :D :wink:

[ Dodano: 2006-10-17, 22:05 ]
Bedzie ciezko, ale mam nadzieje, ze zagramy wszyscy na miare swoich umiejetnosci albo jeszcze lepiej i wygramy umacniajac sie na pozycji lidera.Trzymajcie kciuki z calych sil, bo kazde wsparcie (nawet duchowe) sie przyda. :bye:
 
   
Skril 
#1 Player



Wiek: 40
Dołączyła: 22 Lut 2006
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-10-17, 22:42   

dla mnie to nie ma roznicy, czy gramy u siebie czy na wyjezdzie
zwlaszcza, ze ani tu, ani tam nie mamy kibicow :(
jedynym atutem naszej sali jest to, ze nie trzeba daleko jechac :lol:

co do meczu z Elta, sadze, ze bez Pawła tez byscie sobie poradzili ;)
co do awansu, to jeszcze za wczesnie mowic, poczekamy zobaczymy
_________________

 
 
   
Dominik 


Wiek: 31
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-11-27, 19:30   

Po pierwszej rundzie nasza druzyna zajmuje pierwsze miejsce w tabeli grupy B i nie stracila zadnego punktu.Jak sadzicie czy awans do trzeciej ligi - waszym zdaniem - jest mozliwy??
 
   
Paweła ^^ 
PozdrO od Grynia ^^



Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 349
Skąd: Łódź - Widzew
Wysłany: 2006-11-27, 22:23   

Oczywiście, że jest i uważam, że stać Was by było na to, pod warunkiem oczywiście ciężkiego treningu. Skupcie się na kolejnej rundzie, przed barażami myśle, że jakoś dałoby rade Was wzmocnij przynajmniej jednym zawodnikiem i awans już jest, ale trzeba od czegoś zacząć - proponuje trenować i nie lekceważyć kolejnej rundy ... :bye:
_________________

 
 
   
Dominik 


Wiek: 31
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-12-01, 22:24   

My zawsze gramy na maksa niewazne z kim, a jesli sie jest na treningu to glupota jest nie dawanie z siebie wszystkiego.
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Tesko v 0.4 modified by Nasedo