Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 


Poprzedni temat :: Następny temat
Indywidualne i drużynowe mistrzostwa województwa
Autor Wiadomość
Groszek:) 
Mistrzyni



Wiek: 33
Dołączyła: 24 Lut 2006
Posty: 64
Skąd: Brzeziny
  Wysłany: 2007-04-07, 16:45   Indywidualne i drużynowe mistrzostwa województwa

Jakie są wasze typy mistrzów województwa łodzkiego w singlach deblach mikstach we wszystkich kategoriach :D piszcie :P
_________________
Sandrulka:)
 
 
   
Dominik 


Wiek: 31
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-04-07, 17:16   

Ja typuje pare Sokołowski / Kasza przynajmniej na srebro i to jest moje marzenie, ale jak bedzie zobaczymy.Mam tez nadzieje, ze Jarek Nitek zdobedzie medal, bo moim zdaniem ma duze szanse.Jesli chodzi o szanse naszego klubu na medale to mamy dosc duzo mozliwosci, ale jak zawsze wszystko bedzie jasne dopiero po MW.Nie moglbym tez nie wymienic w gronie predendentow do medalu zawodniczek: Madzia, Ania, Sandra.

Wszystkim startujacym i sobie tez zycze, powodzenia i zajecia dobrych i satysfakcjonujacych Was miejsc.
 
   
Paweła ^^ 
PozdrO od Grynia ^^



Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 349
Skąd: Łódź - Widzew
Wysłany: 2007-04-10, 11:08   

Mix no to mysle, ze Cinek z Krychą, chociaz w mixie to moze byc naprawde roznie ! :) A w indywidualnych to zalezy, kto wyjdzie z eliminacji i jak zagra pierwsza czworka, wiadomo Kamil, Jarek, Radwan ostatnio sie najlepiej prezentuja, no ale w koncu to sport ... :evil:
_________________

 
 
   
Dominik 


Wiek: 31
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-04-12, 16:14   

Jesli chodzi o kadetow to mimo, ze kazdy startujacy bedzie walczyl o pierwsze miejsce, to mysle jednak, ze zdecydowanym faworytem jest oczywiscie Zielinski i zdziwie sie jesli ktokolwiek pozbawi go tytulu mistrza wojewodztwa kadetow.Jednakze sprawa miejsc 2-4 jest sprawa zupelnie otwarta i mimo, ze sa faworyci ( Chojnowski, Chrostowski, Malys, Sokolowski ) sadze, iz bedzie bardzo ciekawa i zacieta walka o te miejsca.Mam nadzieje, ze Madzia bedzie przynajmniej 3, a zycze Jej zeby byla jeszcze wyzej.

POWODZENIA!!!!!!!
 
   
adamexis 



Wiek: 45
Dołączył: 04 Lis 2006
Posty: 22
Skąd: London
Wysłany: 2010-03-11, 20:15   

:D
_________________
www.1bonus1.com
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Tesko v 0.4 modified by Nasedo