Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Skril
2006-04-04, 14:18
III WTK Juniorów/ek
Autor Wiadomość
Skril 
#1 Player



Wiek: 38
Dołączyła: 22 Lut 2006
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-02-26, 17:38   III WTK Juniorów/ek

III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorów
Skierniewice 2006-03-04


Organizator:
KS Legion Skierniewice, Łódzki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Termin i miejsce:
Turniej rozegrany zostanie w dniu 4 marca 2006 r. w sali OSiR ul. Pomologiczna 8 w Skierniewicach

Program turnieju:
09.15 - losowanie turnieju juniorek i juniorów
10.00 - gry juniorek i juniorów

Zgłoszenia:
Należy przesłać pisemnie na adres:P. Edward Szczur, Ul. Konarskiego 6/30, 96-100 Skierniewice lub pod adres e-mail: edward_ed@interia.pl do dnia 2 marca 2006 r. Za zawodników, którzy nie zostaną zgłoszeni w terminie opłata będzie pobierana w wysokości 200%.

Opłaty:
Wpisowe 10,- od jednego zawodnika, zawodnicy niestowarzyszeni 20,-
Obowiązują aktualne badania lekarskie i licencje okresowe na sezon 2005/06. Badania lekarskie zostaną sprawdzone przed losowaniem turnieju. Przypominamy, że zawodnicy klubów, które mają zaległości finansowe wobec ŁOZTS nie zostaną dopuszczeni do startu w turnieju.

Nagrody:
Zawodniczki i zawodnicy otrzymają dyplomy za miejsca 1 - 4 po zakończeniu turnieju.

Limity dla rejonów rozgrywek na III WTK:
Juniorki: Gorzkowice - 5, Łask - 3, Łódź - 4, Skierniewice - 4
Juniorzy: Gorzkowice - 6, Łask - 4, Łódź - 7, Skierniewice - 3
Prawo uzupełnienia ma gospodarz turnieju z końcowej klasyfikacji I MTK rozgrywanego w swoim rejonie rozgrywek.

Zawodnicy, którzy mają imienny limit na III WTK:
Juniorki: 1. E. Szumowska (ŁTSR Kastor Łask) 2. K. Chardy (KS Elta Łódź) 3. A. Kryśkiewicz (KS Elta Łódź) 4. S. Kaczyńska (MKS Jedynka Łódź) 5. A. Wosik (MKS Jedynka Łódź) 6. K. Konieczna (ULKS Kusy Łobudzice) 7. K. Ślifirczyk (ŁTSR Kastor Łask) 8. I. Wiktor (ULKS Moszczenica)
Juniorzy: 1. K. Zieliński (ŁTSR Kastor Łask) 2. K. Trzcinka (MKS Jedynka Łódź) 3. R. Kunce (KS Energetyk Łódź) 4. P. Rybikowski (KS Elta Łódź) 5. J. Nitek (MKS Jedynka Łódź) 6. M. Książczyk (LKS Stomil Bełchatów) 7. M. Uzarczyk (ŁTSR Kastor Łask) 8. G. Tyburski (MKS Jedynka Łódź) 9. K. Dębski (KS Legion Skierniewice) 10. P. Gryszkin (MKS Jedynka Łódź) 11. P. Markwart (KS Energetyk Łódź) 12. P. Niedzielski (KS Energetyk Łódź)

źródło: ŁOZTS
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Tesko v 0.4 modified by Nasedo