Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 


Poprzedni temat :: Następny temat
Czekają nas dwa cieżkie mecze !!!!!!!!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
Paweła ^^ 
PozdrO od Grynia ^^



Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 349
Skąd: Łódź - Widzew
Wysłany: 2006-03-25, 15:47   

Aha czyli wszystko przeze mnie tak ... ? :D :D :D . Ale fakt faktem, że mogłem, a nawet powinienem wygrać te wszystkie mecze ... ale nie wygrałem :D . Panowie nastawcie się bojowo na jutro, bo jutro to nas czeka ciężka przeprawa z ligowym liderem. :!: :!: :!: :D
_________________

 
 
AttiCuS 
MKS Jedynka Łódź



Wiek: 35
Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 194
Skąd: Łódź - Widzew
Wysłany: 2006-03-25, 15:51   

Cytat:
Panowie nastawcie się bojowo na jutro, bo jutro to nas czeka ciężka przeprawa z ligowym liderem. Exclamation Exclamation Exclamation Very Happy


Nie chce was martwić, ale sądzę że wynik będzie taki sam jak dziś, czyli lepszy niż w tamtej rundzie :P No ale wtedy przecież grał z nami Jarek i Kacu i tak przegraliśmy 10:2, juto będzie lepiej :D
_________________

 
 
Paweła ^^ 
PozdrO od Grynia ^^



Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 349
Skąd: Łódź - Widzew
Wysłany: 2006-03-25, 15:55   

Tylko, że jutro będą grać zawodnicy młodzi. W naszym wieku, może troche starsi i dlatego moim zdaniem mamy większe szanse. Zresztą dosknale znamy tych zawodników bo nie raz graliśmy z nimi i lige i na turniejach. Trzeba poprostu przebijać piłeczke na drugą strone i już ... nie przesądzajmy wyniku :!:
_________________

 
 
Dominik 


Wiek: 31
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-03-25, 16:02   

Paweła ^^ napisał/a:
Tylko, że jutro będą grać zawodnicy młodzi. W naszym wieku, może troche starsi i dlatego moim zdaniem mamy większe szanse. Zresztą dosknale znamy tych zawodników bo nie raz graliśmy z nimi i lige i na turniejach. Trzeba poprostu przebijać piłeczke na drugą strone i już ... nie przesądzajmy wyniku

Swietnie powiedziane, a o ktorej gracie to moze wpadne??
 
Paweła ^^ 
PozdrO od Grynia ^^



Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 349
Skąd: Łódź - Widzew
Wysłany: 2006-03-25, 16:03   

Jutro gramy na Elcie o 12:00. Jeżeli bardzo chcesz z Nami jechać to się możemy jakoś umuwić ... Ale Ty chyba myślisz, że my gramy u siebie więc to zmieni postać rzeczy. ;)
_________________

 
 
Dominik 


Wiek: 31
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-03-25, 16:08   

Ale ja z domu mam znacznie blizej na Elte niz na MKS.Na Elte to ja jade tramwajem 5 do 7 minut wiec tym lepiej dla mnie.
A o ktorej tam bedziecie tak okolo??
 
Paweła ^^ 
PozdrO od Grynia ^^



Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 349
Skąd: Łódź - Widzew
Wysłany: 2006-03-25, 16:10   

Mecz się zaczyna o 12:00. My bedziemy tam juz o 11:00 bo 1h sie rozgrzewamy .... :D
_________________

 
 
Dominik 


Wiek: 31
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-03-25, 16:13   

Dobra jak wstane to przyjade.A juz dzis rzycze powodzenia (nie dziekujcie, zeby nie zapeszac).
 
Paweła ^^ 
PozdrO od Grynia ^^



Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 349
Skąd: Łódź - Widzew
Wysłany: 2006-03-26, 14:20   

No cóz porażka az w oczy kole :) 10:3 nie jest zachwycającym wynikiem, ale coz byli lepsi ... o wiele lepsi :D
_________________

 
 
Dominik 


Wiek: 31
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-03-26, 17:20   

Bedzie lepiej, za pare lat.
 
Dawid Papuga
Gość
Wysłany: 2006-03-26, 17:22   

Paweła ^^ napisał/a:
Ale fakt faktem, że mogłem, a nawet powinienem wygrać te wszystkie mecze ... ale nie wygrałem Very Happy


drogi Pawle. Mogłeś wygrać te mecze, ale nie powinieneś ich wygrać i dlatego ich nie wygrałeś. Pozdrawiam MKS Jedynkę III.
 
Dominik 


Wiek: 31
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-03-26, 18:11   

Pawel zasluzyl na wygrana, bo jest najlepszy!! :lol:
A tak na powaznie to moim zdaniem w tenisie nie tylko decyduja umiejetnosci i szczescie, ale i dyspozycja dnia.
 
Paweła ^^ 
PozdrO od Grynia ^^



Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 349
Skąd: Łódź - Widzew
Wysłany: 2006-03-26, 19:41   

Dawid szanuje Twoje zdanie, ale ja wygrywalem w tych meczach przynajmniej po 2:1, wiec dlatego powiedzialem, ze powinienem je wygrac ... (bo powinienem). Pozdrawiam ... :) . Jezeli chodzi o dyspozycje dnia to tez napewno ma jakis wplyw ... ^^ (nie jestem najlepszy :!: :!: :!: ) ...
_________________

 
 
DP
Gość
Wysłany: 2006-03-26, 20:33   

Ja również Twoje zdanie szanuję i wytłumaczę Ci czemu mogłeś to wygrać, ale nie powinieneś. Otóż miałeś do czynienia z zawodnikami tak ogranymi na czopa, jak mało kto w trzeciej lidze. Właściwie nikt nie gra w tej lidze chyba tak dobrze jak my na zawodników grających takimi okładzinami jak Ty, czy jakieś Antki itp. My się po prostu na takich zawodnikach uczyliśmy grać, gralismy z takimi całe życie i stąd chyba się to wzięło. Co prawda na takich jeźdźców jak chłopaki z Elty i Energetyka jesteśmy zupełnie bezradni no i to nasz największy błąd, z obrońcami umiemy grać wyjątkowo natomiast, dlatego napisałem że nie powinieneś z nami wygrać tak samo jak ten drugi kolega Kaczmarek. Co nie znaczy, że jesteście słabymi zawodnikami. Ja wręcz przeciwnie uważam że gracie bardzo dobrze, no ale taki już niewdzięczny los obrońcy. A co do dyspozycji to byłem po naprawdę dwóch ciężkich nocach i tak na dobrą sprawę to obudziłem się dopiero po deblach (sam widziałeś dzięki komu przegraliśmy debel :oops:) , a zupełnie to obudziłem się dziś rano. Zaraz czy my w ogóle wczoraj graliśmy jakiś mecz :?: :?: :?: :mrgreen: Pozdro.

A tak dla ciekawości to Ci powiem że ostatni mecz z obrońcą taki oficjalny to przegrałem z kolegą Bobrowskim około 7 - 8 lat temu, więc gdybyś wygrał w sobotę to naprawdę bym Ci złożył pełne honory...
 
Dominik 


Wiek: 31
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-03-26, 21:00   

W moim mniemaniu Pawel jest najlepszy, ale nie dlatego, ze ja sobie tak powiedszialem, tylko dlatego, ze bardzo podoba mi sie styl jego gry.Gra bardzo efektownie.Choc wiem, ze sa lepsi obroncy od Pawla. :wink:

[ Dodano: 2006-03-26, 22:01 ]
A tak po za tematem to najlepszy nie chodzilo mi tylko o zawodnika, ale i przede wszystkim o czlowieka i kumpla.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Tesko v 0.4 modified by Nasedo