Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 


Poprzedni temat :: Następny temat
Indywidualne Mistrzostwa Województwa (02.04.06)
Autor Wiadomość
Paweła ^^ 
PozdrO od Grynia ^^



Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 349
Skąd: Łódź - Widzew
Wysłany: 2006-04-02, 21:59   Indywidualne Mistrzostwa Województwa (02.04.06)

Gratulacje dla chłopaków za wyjście na MW ... Damian powinien też grać i wyjść na MW, zasłużył na to, a nie mógł tego zrobić bo nie było transportu, dla mnie to śmieszne, a zarazem przykre :cry: . Prezes mogłeś go jakoś wcisnąc w tą swoją bryke ... dlaczego nie zadzwoniliście do trenera ... nawet o godzinie 23:30 ... ?! (napisalem tego posta tu, bo bez sensu jest tworzyc nowy temat na jedno wypowiedzienie...) :? : :!: :? : :!: :x

EDIT: Moze dla ciebie bezsensu, ale wg mnie jesli chcesz juz cos powiedziec o MW to powinienes stworzyc nowy temat. Na pewno znajda sie osoby, ktore tez beda mialy cos do powiedzenia.
Ostatnio zmieniony przez Skril 2006-04-08, 21:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Prezes 


Wiek: 36
Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 113
Skąd: Łódź - Widzew
Wysłany: 2006-04-02, 22:20   

Niestety nie dało rady :( a jak się później okazało kolega Dominik Kasza miał miejsce w aucie ale nikogo nie poinformował że jedzie na zawody :(
 
 
Paweła ^^ 
PozdrO od Grynia ^^



Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 349
Skąd: Łódź - Widzew
Wysłany: 2006-04-03, 17:59   

Nie miła sytuacja, naprawde bardzo nie miła, jestem bardzo zły na to, ale nie można mieć do nikogo pretensji no bo każdy może powiedzieć ... martw się o siebie ... Damian w nastepnym sezonie napewno wyjedziesz, szkoda, że jakoś się nie porozumieliście z transportem ... :cry: . Gratulacje dla chłopaków za wyjście ... :!:
_________________

 
 
Dominik 


Wiek: 31
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-04-03, 19:27   

Ja naprawde bylem pewien, ze Damian pojedzie z bratem i ojcem.Nie wiedzialem tez, ze jedzie PREZES.Naprwde nie byloby dla mnie problemem zabranie Damiana, ale nie wiedzialem, ze on nie ma transportu, szkoda, bo mial duze szanse na wyjscie.Szkoda, ze sie nie dogadalismy, ale to jest dla wszystkich nauczka, a dla mnie przede wszystkim, zeby jesli sie ma 3 miejsca w samochodzie, to pytac czy kogos nie wziasc.
 
Paweła ^^ 
PozdrO od Grynia ^^



Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 349
Skąd: Łódź - Widzew
Wysłany: 2006-04-03, 19:29   

Dokładnie tak DOminik, ale nikt do CIebie nie może mieć pretencji ... tak wyszło trudno, Damian ma jeszcze dwa sezony, które napewno wykorzysta ... :)
_________________

 
 
Dominik 


Wiek: 31
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-04-03, 19:37   

Ja moge sie rowniez pochwalic sie, ze takze wyszedlem na mistrzostwa.Po dramatycznym pojedynku wygralem z Malickim z Elty, chociaz wszyscy mi mowili, ze nie mam szans.To byl mecz jak sie pozniej dowiedzialem o wyjscie, w ktorym prowadzil 2 : 1, a potem przegral dwa kolejne sety do 3, i do 9.
To kolejny dowod, ze w tenisie gra toczy sie do ostatniego punktu i wszystko jest mozliwe.Tak serio to zal mi sie chlopaka zrobilo, bo musial byc zawiedziony, bo skoro prowadzil 2 : 1 i jeden set dzielil go od zwyciestwa i wyjscia na mistrzostwa to naprawde musial sie wkurzyc.No ale coz taki jest urok tego pieknego sportu, ktos musi przegrac, zeby wygrac mogl ktos.
 
Paweła ^^ 
PozdrO od Grynia ^^



Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 349
Skąd: Łódź - Widzew
Wysłany: 2006-04-03, 20:59   

Oooo Dominik nie sądziłem, że wyjdziesz ... gratulacje, jestem z Ciebie dumny ... naprawde :mrgreen: :!: :!: :!: :!: :!:
_________________

 
 
Skril 
#1 Player



Wiek: 40
Dołączyła: 22 Lut 2006
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-04-04, 04:31   

lol brawo chlopcy :)
oby na MW rowniez dobrze wam poszlo 8)

P.S. szkoda AttiCusa :(
_________________

 
 
   
Dominik 


Wiek: 31
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-04-04, 14:48   

Dzieki ja po cichu liczylem na wyjscie, bo wiedzialem mniej wiecej na co mnie stac.Gdy patrzylem na limity i zobaczylem, ze nawet Szybki ma limit to stwierdzilem, ze bedzie latwo, ale okazalo sie, ze bylo bardzo ciezko, ale wazne, ze sie udalo.
DO IZY:
Prosze o zmiane, bo ksywa SPAMER nie jest zbyt mila, a wrecz przeciwnie czuje sie wyrzucony ze spolecznosci klubowej!!!!!!!!
Piszesz mi maila, ze moje posty sa za krotkie, ale zaloze sie, ze np.:Pawlowi takich mailow nie smarujesz, chociaz jak widac powyzej on tez pisze posty krotkie i Ty takze nie piszesz dlugich postow!!!!!!!
Ja rozumiem, ze bylo duzo postow, ktore ewidentnie zepsulem, ale na 100 postow moze 10 mi nie wyszlo, zwracam sie do Ciebie, poniewaz wydaje mi sie, ze to Ty mi taka ksywe wymyslilas.
Niechce byc nie mile, ale juz mnie denerwujesz i powoli trace cierpliwosc. :evil:

Do Dominika: Masz racje, Paweła tez pisze posty zbyt krotkie czasem, ale twoje pierwsze rzucily mi sie w oczy. Dlatego na razie rangi ci nie zmienie. Nie masz sie na co obrazac. Wrecz przeciwnie, powinienes moj email przyjac do wiadomosci. Jako administrator forum musze pilnowac ładu i porzadku. Chyba nie chcesz (chcecie) aby nasze forum wygladalo jak smietnik (pytanie retoryczne, nie odpowiadac). Dominik jak zobacze, ze sie poprawiasz to wowczas zmienie ci tytul (choc sama go nie wymyslilam, wzielam z gotowego zestawu rang) ... koniec tematu.
Ostatnio zmieniony przez Skril 2006-04-04, 15:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
   
Paweła ^^ 
PozdrO od Grynia ^^



Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 349
Skąd: Łódź - Widzew
Wysłany: 2006-04-04, 18:57   

Jak myśliscie, czy MW okażą się takie jak zawsze, że Patryk będzie 1, Olek 2 i Przemek 3 ... ? Ja uważam, że z Nimi nikt nie ma szans, chociaż gdyby się spotkał to wierzyłbym w zwycięstwo :D . A nawet jeżeli ten turniej okaże się walką tylko o jeden medal to kto tym medalista będzie ... jakie sa wasze typy ... ?

PS: Nie chodzi o długość posta, tylko o to, jaką treśćten post przekazuje ... !!
_________________

 
 
   
Dominik 


Wiek: 31
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-04-04, 19:18   

Ja sadze, ze wsrod juniorow wygra zdecydowanie Chojnowski, chyba ze znow mu sie cos stanie, chociaz wcale mu tego nie zycze,mysle, ze Olek takze bedzie drugi, ale co do Gieraka sadze, ze to nie jest taki zdecydowany brazowy medalista.
Wierze, ze nasi juniorzy powalcza o cos wyzszego typu pierwsza piatka.
Wierze rowniez, ze ja (nie mowie o wyzszych miejscach, bo wiem, ze mam male szanse w koncu gram troche ponad pol roku)zagram na miare swoich umiejetnosci i zagram przynajmniej tak jak na eliminacjach, bo oceniam swoj wystep jako dobry.
Trzymam kciuki za innych i prosze, zebyscie rowniez trzymali kciuki za mnie.
 
   
Prezes 


Wiek: 36
Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 113
Skąd: Łódź - Widzew
Wysłany: 2006-04-04, 19:40   

Może Kamil Trzcinka załapie sie na brąz :D
 
 
   
Paweła ^^ 
PozdrO od Grynia ^^



Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 349
Skąd: Łódź - Widzew
Wysłany: 2006-04-04, 19:40   

Ja chce wejsc do turnieju tego glownego, znaczy do tej finalowej 8 ... to sa moje ambicje, ale nie obraze sie jak wygram cos dalej :D :D :D
_________________

 
 
   
Dominik 


Wiek: 31
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-04-05, 16:57   

Ja mam nadzieje, ze przynajmniej wygram w rundzie kwalifikacyjnej i chociaz jedna gre oprocz tego.I tez sie nie obraze jesli mi sie uda wejsc do 8, ale nie sadze, bo jestem jeszczeza cienki, musialbym miec "dzien konia" i bardzo duzo szczescia.
Wszystko sie okaze po turnieju nie ma co spekulowac.
 
   
Paweła ^^ 
PozdrO od Grynia ^^



Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 349
Skąd: Łódź - Widzew
Wysłany: 2006-04-05, 19:24   

Mateusz obliczył i powiedział, że pierwsza gre gram ze Śniadym, jezeli wygram to o 8 z Niedzielskim ... mi takie losowanie pasuje ... oby sie sprawdzil ... :) :D
_________________

 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Tesko v 0.4 modified by Nasedo