Podsumowanie sezonu
ts 21.08.2011

warto zaznaczyć, że w Mistrzostwach Polski zawodniczki MKS Jedynka zdobyły 5 medali, to jeden z lepszych wyników w historii Klubu.
Rozgrywki ligowe:
- W Ekstraklasie kobiet nasza drużyna zajęła dziewiąte miejsce w stawce dziesięciu. Dziewczęta mimo ambitnej postawy nie zdołały utrzymać się w elicie krajowych rozgrywek i w nadchodzącym sezonie zagrają w I lidze. Drużyna MKS-u w osiemnastu meczach zanotowała jedno zwycięstwo (nad Stellą Gniezno 3:1). Indywidualnie cztery pojedynki wygrała Kasia Ślifirczyk, trzy Paulina Nowacka, dwa Beata Adamaszek, w dwóch meczach Ekstraklasy wystąpiła Anna Wosik. Należy zaznaczyć, że udział w rozgrywkach był sam w sobie szkoleniowo nie do przecenienia dla młodych zawodniczek . Medale w MMP Beaty Adamaszek oraz juniorek to efekt m.in startów w silnej rywalizacji ligowej.
- I miejsce w II lidze kobiet zajął drugi zespół MKS-u w składzie Magdalena Kurzawa (20 wygranych pojedynków), Anna Caban  (19 zw.), Anna Wosik (13 zw.), Izabella Marciniak (13 zw.), Sandra Kaczyńska (8 zw.), Natalia Górak (7 zw.), Natalia Ługowska (4 zw.), Dagmara Andruszkiewicz (1 zw.). Drużyna w trzynastu meczach odniosła dwanaście zwycięstw i zanotowała remis. Zespół mimo wygrania rozgrywek nie brał udziału w barażach o I ligę, ponieważ do I ligi spadł nasz pierwszy zespół.
- III miejsce w II lidze mężczyzn to duży sukces podopiecznych trenera Piotra Winnickiego, gdy się weźmie pod uwagę perypetie kadrowe w ciągu sezonu. Drużyna w piętnastu meczach zanotowała bilans: 8 wygranych, 3 remisy, 4 porażki. Dla zespołu punktowali Bartłomiej Dulęba (22 zw.) Łukasz Bobrowski (21 zw.), Rafał Szyszka (15 zw.), Kamil Szyszka (11 zw.), Michał Kulawiński (5 zw.), ponadto w dwóch meczach wystąpił młodzik Adam Malarek, oraz w jednym Sebastian Tomaszak.
Zawody indywidualne:
- Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (Brzeg Dolny .03.2011)
  *złoty medal w grze mieszanej Beaty Adamaszek (z A.Białkiem)
  *brązowy medal w grze pojedynczej Beaty Adamaszek
  *brązowy medal w grze podwójnej B.Adamaszek (z I.Godlewską)
- Mistrzostwa Polski Juniorów (Jastrzębie Zdrój, 12-15.05.2011)
  *Brązowy medal w grze pojedynczej Katarzyny Ślifirczyk
  *Brązowy medal drużyny juniorek w składzie:
    K.Ślifirczyk, P.Nowacka, M.Kurzawa, N.Ługowska
- W Mistrzostwach Województwa we wszystkich kategoriach w sumie nasi reprezentanci zdobyli 27 medali, w tym 12 złotych.
Klasyfikacje po sezonie 2010/2011:
W "8" województwa z MKS-u sklasyfikowano
- seniorki: 1.Paulina Nowacka, 2.K.Ślifirczyk, 3.B.Adamaszek
                4.A.Wosik, 7.A.Caban, 8.M.Kurzawa.
- seniorzy: 1.Bartłomiej Dulęba
- juniorki:  1.Katarzyna Ślifirczyk, 2.P.Nowacka, 7.M.Kurzawa.
- juniorzy: 5.Rafał Szyszka.
- kadetki:  4.Anna Caban.
Polski Związek Tenisa Stołowego sklasyfikował nasz Klub w Polsce na m. 8 (sklas. 550 klubów). W klasyfikacji Ministerstwa Sportu "Współzawodnictwo dzieci i młodzieży" zajęliśmy miejsce 9 (sklas.202 kluby). W obydwu klasyfikacjach zajęliśmy I miejsce w Województwie Łódzkim.