Awans juniorów
ts 01.05.2011

W Rzeszowie odbyły się tegoroczne półfinały z udziałem 4 województw (podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie, łódzkie) do Mistrzostw Polski m.in. juniorów i kadetów. Zawodnicy MKS Jedynka Łódź brali udział tylko w 2 konkurencjach, w drużynówce juniorów i grze pojedynczej kadetek.
Awans do finału DMP (12-15.05.2011r., Jastrzębie Zdrój), juniorzy Jedynki wywalczyli z dużym trudem. Nasi pokonali MKS KSOS Kraków i KSTS MOSiR Krosno po 3:2. Szczególnie ostatni mecz był niezwykle emocjonujący. Punktowali dla MKS-u w Rafał Szyszka (w pierwszym meczu 1 zw., w drugim 2), Kamil Szyszka (1,0), Szymon Rybikowski (1,1).
W turnieju gry pojedynczej Ania Caban wygrała z Natalią Kłaput, oraz z Aleksandrą Stalicą, w decydujących grach o awans do MP nie sprostała Adrianie Kołaszewskiej i Andżelice Maciąg, ostatecznie zajęła 3 miejsce w turnieju.
W MP w Jastrzębiu wystąpi także nasza drużyna juniorek w składzie Katarzyna Ślifirczyk, Paulina Nowacka, Magdalena Kurzawa, Natalia Ługowska. Dziewczęta zakwalifikowały się dzięki rankingowi PZTS (druga lokata po III cylku OTK juniorek). Także w turnieju indywidualnym zapewniły sobie start Ślifirczyk (4 m. ranking PZTS) i Nowacka (8 m. r.PZTS).