Zaczynamy sezon 2010/2011...
ts 04.09.2010

Od 1 lipca zaczął się kolejny sezon w historii MKS-u.W sezonie 2010/2011 w rozgrywkach ligowych wystąpią nasze 4 drużyny. Zespoły żeńskie wystąpią w Ekstraklasie i drugiej lidze, natomiast mężczyźni zagrają  w drugiej i czwartej. Składy osobowe poszczególnych drużyn ukształtują się w najbliższych tygodniach. Jak przed każdym sezonem były też rotacje kadrowe. Do Klubu przybyły m.in. Beata Adamaszek (ostatnio niestowarzyszona, wcześniej zawodniczka JKTS Jastrzębie Zdrój, wychowanka LKS Kłos Olkusz), Paulina Nowacka (MKSTS Polkowice), Anna Caban (LKS Macovia Maków), ubył Daniel Świerczyński (do Macovii).
Pierwsze wydarzenia nowego sezonu miały miejsce już w lipcu. Paulina Nowacka w dn. 15-25 lipca uczestniczyła w Mistrzostwach Europy Juniorek w Stambule (Turcja). To był debiut w tak poważnych zawodach, Paulina zagrała dobre zawody, w turnieju drużynowym wraz z reprezentacją zajęła siódme miejsce, w turnieju singlowym dotarła do drugiej rundy turnieju głównego. W lipcu i sierpniu część naszych zawodników uczestniczyła w zgrupowaniach kadr wojewódzkich i narodowych. W Nowym Targu od 1 do 14 sierpnia odbył się obóz klubowy, uczestniczyło 14 osób. W drugiej połowie sierpnia trenowaliśmy już w Łodzi na obiektach ZSO nr 1. Dziś pierwszy start klasyfikacyjny, turniej międzypowiatowy (MTK).