Złote Mistrzostwa Kasi...
ts 25.04.2010

Kasia Ślifirczyk w pieknym stylu wywalczyła 4 zlote medale w tegorocznych Mistrzostwach Województwa, które odbyły sie w sali ZSO nr 1 w Łodzi w kategorii juniorów/ek, kadetów/ek, młodziczek/ów. W sumie zawodnicy Jedynka stawaili na podium 7 razy. Zdobyliśmy 6 złotych medali oraz 1 brązowy. W Łodzi odbył się drugi i trzeci dzien Mistrzostw. Pierwszy  dzień  rozegrano w Gorzkowicach w dn. 10.04.2010, odbyły sie wtedy konkurencje drużynowe młodziczek, kadetów, kadetek, gra podwójna młodziczek. W czołowej "ósemce" Mistrzostw reprezentanci MKS Jedynka Łodź zajęli następujace lokaty: - Drużyna Juniorek, 1 miejsce MKS Jedynka  (K.Ślifirczyk, M.Kurzawa, N.Ługowska, D.Andruszkiewicz); - Druż. Juniorów, 1 miejsce MKS Jedynka I (K.Szyszka, R.Szyszka, M.Kulawiński, D.Frątczak), m.5-6 MKS Jedynka II (Sz.Kunert, R.Skiba, Sz.Rybikowski); - gra pojedyncza juniorek, 1 m. Katarzyna Ślifirczyk, m.5-8 Magdalena Kurzawa, Natalia Ługowska;  - gra pojedyncza juniorów, m.5-8 Rafał Szyszka; - gra podwójna juniorek,  m.1 K.Ślifirczyk/M.Kurzawa, m.5-8 N.Ługowska(z K.Kaczyńska); - gra podwójna juniorów, m.1 R.Szyszka (z K.Zieliński), m.3 K.Szyszka (K.Dobrogoszcz), m.5-8 D.Frątczak/M.Kulawiński; Sz.Kunert/R.Skiba; - mikst juniorów, m.1 K.Ślifirczyk (z K.Zieliński), m.5-8 N.Ługowska/K.Szyszka, M.Kurzawa/R.Szyszka;  - gra pojedyncza kadetów, m.5-8 Artur Ługowski; Następny etap rywalizacji to półfinały do MP, które odbedą się w Karakowie w dn. 1 maja, W zawodach wystąpi drużyna juniorów, oraz w rywalizacji  juniorek  Magdalena  Kurzawa.  Stawką  awans do finału  MP, które odbędą się w Lidzbarku Warmińskim, gdzie udział ma zapewniony już drużyna juniorek (limit PZTS) i Katarzyna Ślifirczyk (lista PZTS).