W II lidze po sezonie...
ts 02.04.2010

W rozgrywkach II ligi zespoły MKS Jedynka Łódź zakończyły rywalizację w sezonie 2009/2010. Kobiety na  drugim miejscu, panowie na piątym.
W II lidze kobiet druga drużyna MKS-u odniosła 8 zwycięstw, 1 porażkę, zanotowała 5 remisów. W stawce 8 drużyn została sklasyfikowana na drugim miejscu. Punktowały dla  drużyny Sandra Kaczyńska -  20  zwycięstw,  Magdalena Kurzawa - 19 zw., Natalia Ługowska  -19  zw., Izabella Marciniak -12 zw., Agnieszka Ługowska - 3 zw., Dagmara Andruszkiewicz - 1 zw.,
W męskiej lidze nasz zespół został sklasyfikowany na piątym miejscu, od 8 lat poraz pierwszy poza "trójką". W mijającym sezonie zabrakło w drużynie Marka Winnickiego. Junior Rafał Szyszka w swoim pierwszym ligowym sezonie grał bardzo udanie, ale jeszcze nie na tyle by natychmiast zastąpić Marka. Dobry sezon miał Daniel, ale najskuteczniej wspierał drużynę Bartek. Który należał bez wątpienia do najlepszych graczy ligi. Drużyna w 16 meczach odnotowała 8 zwycięstw, 6 porażek, 2 remisy. Skład MKS-u w sezonie w kolejności skuteczności prezentował się następująco: Bartek Dulęba - 21 zw., Łukasz Bobrowski - 18 zw., Daniel Świerczyński - 19 zw., Rafał Szyszka - 16 zw., Kamil Szyszka - 2 zw., udział w jednym meczu zaliczył także Michał Kulawinski.