Dwa zwycięstwa w I lidze...
ts 08.03.2010

Żeński zespół MKS-u w rozgrywkach I ligi pokonał w piętnastej kolejce 8:2 drużynę Return Piaseczno, oraz w zaległym meczu  LUKS Chełmno, także 8:2. . Punkty dla MKS-u: Iwona Kuszaj - 2/ drugi mecz 2, Natalia Górak – 2/2, Anna Wosik – 2/1, Magdalena Kurzawa – 1/0, Katarzyna Ślifirczyk – 0/1, debel Ślifirczyk/Kuszaj – 0/1, Górak/Wosik -1/1. Nasza drużyna ma jeszcze jeden zaległy mecz z AZS Łomża. Zaległości Jedynki wynikają z faktu, że najlepsza zawodniczka drużyny Katarzyna Ślifirczyk w m-cu lutym startowała z juniorską reprezentacją Polski w zawodach z cyklu Premium Junior Circuit  (odpowiednik seniorskich Pro Tour Open) , w Egipcie, na Węgrzech i w Szwecji. Kasia m.in. w Egipcie z drużyną narodową wywalczyła złoty medal, indywidualnie w każdym z turniejów dotarła do II rundy turnieju głównego (m.17-32), starty te miejmy nadzieję zaowocują w dalszej perspektywie, pozwolą też awansować w rankingu międzynarodowym ITTF. Aktualnie Drużyna MKS-u w tabeli  zajmuje  czwartą lokatę z dorobkiem 18 pkt (8 meczy wygranych, 2 remisy, 4 porażki), do rozegrania zostało jeszcze 4 mecze, najbliższy 13-go marca (sobota, g,16,00)  z Notecią Inowrocław, liderem rozgrywek.