DMW - juniorskie złotka
ts 05.04.2009

W Drużynowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego (w dn. 4-5.04.09 r.) nasze juniorskie drużyny wywalczyły złote medale !!!
Drużyna juniorek pokonała w półfinale GUKS STS Gorzkowice 3:0 (punkty K.Ślifirczyk, S.Kaczyńska, debel A.Wosik/M.Kurzawa), w finale z Eltą też było 3:0 (punktowały Kasia, Ania, debel Sandra i Kasia). Juniorzy MKS-u w ćwierćfinale wygrali 3:0 z MUKS Brzeziny (pkt B.Dulęba, M.Czechowski, M.Kulawiński), w półfinale 3:1 z Prosną Wieruszów (Bartek 2, Szybki 1), w finale 3:2 z LKS Biała Rawska (Michał Czechowski 2, Michał Kulawiński 1). Pozostałe nasze drużyny sklasyfikowano na m.: 5-8 druga dr. juniorów (O.Marchwicki, R.Skiba, Sz.Kunert), na m. 5-6 kadetki (Dorota i Dagmara Andruszkiewicz), oraz na m.9-16 kadeci (R.Kusiński, D.Pertkiewicz).