Kinga i Julka wygrywają !!!
ts 30.11.2014

Zawodniczki MKS Jedynka Łodź wygrały turnieje juniorek i seniorek w ramach II edycji Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego. Zawody odbyły się w dn. 29-30.11.2014 na obiektach ZSO nr 1 w Łodzi. Kinga Falarz w finale juniorek pokonała 3:2 Katarzynę Gierach, natomiast w półfinale także 3:2 Paulinę Stachecką (obydwie Dwójka Rawa Mazowiecka). Półfinałowy pojedynek Kingi był niezwykle zacięty i obfitował w wiele efektownych wymian. Świetnie grająca rywalka prowadziła już 2:0 w setach, jednak nasza zawodniczka wygrała trzy następne sety prezentując godny podziwu sportowy charakter. Julia Ślązak była bezkonkurencyjna  w rywalizacji seniorek, m.in. w finale wygrała 3:1 z koleżanką klubową, Agatą Uchnast, we wcześniejszych grach nie straciła seta. Anna Caban była trzecia, Kinga czwarta.
Zawodniczki, które zajęły m. 1-2 zakwalifikowały się do II GPP. Juniorki zagrają w Brzegu Dolnym w dn.13-14.12.2014, a seniorki w Zawierciu w dn. 20-21.12.2014. W GPP juniorek wystąpią także Agata i Julia dzięki lokatom w I GPP - Agata m. 3, Julia m. 5.