II MTK - 25.10.2008 r.
ts 04.11.2008

Michał Czechowski i Dominik Pertkiewicz wygrali swoje konkurencje w  II Międzypowiatowym Turnieju Klasyfikacyjnym, który odbył się w sali ZSO nr1.

Michał wygrał turniej juniorów przed swoim kolegą klubowym, Michałem Kulawińskim. W tej kategorii grali także z Naszego Klubu Szymon Sokołowski, Robert Skiba, Szymon Kunert, Dominik Pertkiewicz, Oskar Marchwicki, sklasyfikowani ostatecznie poza czołową 8-ką.

Znakomicie w rywalizacji kadetów zaprezentował się Dominik Pertkiewicz, który pewnie dotarł do finału, gdzie po zaciętej grze pokonał 3:2 Pawła Jaworskiego z Elty. Na czwartym miejscu ukończył zawody Michał, brat Dominika, a na szóstym Rafał Kusiński. Na trzecim stopniu podium wśród młodzików znalazł się inny nasz reprezentant Dawid Dubiela. Debiutujący w zawodach Michał Fladrowski został sklasyfikowany na m.9-12.