Zaczyna się tu sezon...
ts 08.09.2008

Ruszył sezon 2008/2009, to już 23 w historii naszej sekcji. Jak to w sporcie bywa wystartowaliśmy ze zmiennym szczęściem. Gwoli ścisłości sezon zaczął się już 1 lipca. Kilka faktów z tygodni wakacyjnych, Katarzyna Ślifirczyk - nasza  zawodniczka pozyskana w czerwcu z Bronowianki Kraków, na Mistrzostwach Europy kadetek (Włochy, Terni 10-14 lipca) zdobyła wraz z drużyną brązowy medal. Także w lipcu na międzynarodowym turnieju w Limanowej Agnieszka Ługowska w kategorii juniorek zajęła II miejsce. W dn.15.08-01.09. nasza młodzież była na zgrupowaniu w Bukowinie Tatrzańskiej i w Nowym Targu. W miniony weekend wystartowaliśmy w pierwszych turniejach klasyfikacyjnych, które odbyły się w sali ZSO nr 1. W międzypowiatowej rywalizacji awans do etapu wojewódzkiego wywalczyli Dawid Dubiela (młodzik), Dominik Pertkiewicz (kadet), Michał Kulawiński (junior). W niedzielnym wojewódzkim turnieju seniorów i seniorek zagrało 19 zawodników Jedynki. Wśród panów rewelacyjnie zagrał Sebastian Tomaszak, sklasyfikowany ostatecznie na 6 miejscu. Pięć naszych zawodniczek znalazło się w czołowej ósemce turnieju: II miejsce Katarzyna Ślifirczyk, III Sandra Kaczyńska, IV Anna Wosik, VII Natalia Górak, VIII Magdalena Kurzawa. Tyle wydarzyło się na otwarcie nowego sezonu, przed nami turnieje juniorskie i rozgrywki ligowe....