Mistrzostwa Wojew. Seniorów/ek
ts 29.03.2008

W dn. 23-24 lutego 2008 roku odbyły się Mistrzostwa Województwa seniorów i seniorek. Reprezentanci MKS Jedynka Łódź zdobyli 9 medali. Złote medale dla par deblowych: Magda Długołecka i Ania Wosik, oraz Marek Winnicki i Łukasz Bobrowski.
Srebro dla Magdy Długołęckiej w singlu i w mikście (z Wiktorem Dzwonkowskim), oraz debla dziewcząt Sandra Kaczyńska/Magda Kurzawa. W singlu brąz wywalczyli Bartek  Duleba, Ania Wosik, Asia Wlaźlak, oraz w deblu Aśka i Siula. Ilością medali zdecydowanie wyprzedziliśmy inne kluby, przydałoby się złoto w grach pojedynczych. Warto podkreślić dobry występ w singlu Bartka, na m. 5-8 skończli turniej Jarek i Łukasz, w 1/8 finału po dramatach 3:4 z Krzysztofem Zielińskim (naszym wychowankiem, teraz Łask) przegrał Marek. Dość nieoczekiwanie do finału debla kobiet dotarły Sandra i Magda, wygrywając w półfinale z Aśkami. Dodatkowe eliminacje do IMP seniorek wygrała Ania Wosik (w finale 3:2 z D.Mikinko), to dla naszej juniorki spory sukces.