Zuza wygrywa III WTK kadetek !
ts 17.03.2018

Zuzka wygrywa w Moszczenicy !

Dziś w Moszczenicy odbył się III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny kadetek i kadetów s. 2017/2018. Wygrała Zuzanna Niciak (MKS Jedynka Łódź), pokonując w finale 3:2 Wiktorię Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.). Na trzecim miejscu sklasyfikowano Martę Holak, na piątym Magdę Frontczak. Na siódmym miejscu ukończył zawody Krzysztof Kamiński, najlepszy z kadetów Jedynki.

Liczba wyświetleń: [] |

Witek i Oliwier w MMM
ts 11.03.2018

W dniu dzisiejszym w Moszczenicy rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Łódzkie, Świętokrzyskie). Nasz klub reprezentowali Witold Walczak i Oliwier Grabowicz. Witek został sklasyfikowany na m. 7-8, Oliwier na m. 17-24. W grze podwójnej debel Jedynki zajął m. 5-8.

AGATA MISTRZYNIĄ PONOWNIE !!!
ts 11.02.2018

W Moszczenicy w weekend rozegrano Mistrzostwa Województwa Łódzkiego seniorek i seniorów w tenisie stołowym. Podobnie jak przed rokiem rywalizację seniorek wygrała Agata Uchnast. Drugie złoto wywalczyła w grze podwójnej wspólnie z koleżanką klubową, Dominiką Gilewską. Trzeci medal dla MKS Jedynka zdobyły w deblu Oliwia Kowalska i Magda Frontczak. Nasze zawodniczki w ćwierćfinale niespodziewanie pokonały 3:1 faworyzowaną parę Brzęczek/Wrzosek (Dwójka Rawa Mazowiecka).

Mistrzynii U-21
ts 24.01.2018

Złoto U-21

W Gorzkowicach w dn. 21 stycznia odbyły się tegoroczne Mistrzostwa Województwa w kategorii Młodzieżowca (do lat 21). Najlepsza wśród kobiet była Agata Uchnast z MKS Jedynka Łódź. W finale pokonała Paulinę Stachecką (Dwójka Rawa Mazowiecka).

Wygrana Agaty w III WTK seniorek
ts 20.01.2018

W niedzielę 14 stycznia w Rawie Mazowieckiej rozegrano III WTK seniorek bieżącego sezonu. Dobrze zaprezentowały się zawodniczki MKS Jedynka Łódź. Wygrała Agata Uchnast, trzecia była Dominika Gilewska, piąta Zuzanna Niciak.

<< ... 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 25 ... 27 ... 29 ... 31 ... 33 ... 35 ... 37 ... 39 ... 41 ... 43 ... 45 ... 47 ... 49 ... 51 ... 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 >>