Mecz o lidera IV ligi grupy B
Dominik 28.10.2006

W drugiej kolejce IV ligi naszej drużynie przyszło się zmierzyć na wyjeździe z LKS II Białą Rawską. Mecz okazał się niezwykle emocjonujący, gdyż na przeciwko siebie stanęły dwa najwyżej stojące w tabeli zespoły.

Drużyna Białej Rawskiej wystąpiła w składzie: Komuda Rafał,Tataj Michał (kapitan),Szymański Dominik i Rataj Mirosław.

Nas reprezentowali: Kasza Dominik (kapitan), Kulawiński Michał, Sokołowski Szymon oraz nowy "nabytek" klubu Tomaszak Sebastian.

W pierwszej rundzie Kasza Dominik pokonał 3:1 Komudę Rafała, Tomaszak Sebastian 3:2 Szymańskiego Dominika, Sokołowski Szymon 3:1 Rataja Mirosława. Swój pojedynek przegrał tylko Michał Kulawiński, który uległ Tatajowi Michałowi 0:3.

W pojedynkach deblowych nasze pary wzniosły się na wyżyny swoich umiejętności wygrywając obie gry 3 : 2.
Parze Kasza / Tomaszak przyszło się zmierzyć z  parą Komuda / Rataj. Mimo iż przegrywali 0:2, Kaszy / Tomaszakowi udało się wyjść z opresji i pokonać przeciwników.
Nie lada trudniejszą przeprawę miała nasza druga para Sokołowski / Kulawiński z parą Tataj / Szymański. Na szczęście dla nas Sokołowski / Kulawiński nie stracili zimnej krwi i wygrali mecz.

W tym momencie nasza drużyna prowadziła już 5:1.

W drugiej rundzie pojedynków singlowych los się od nas odwrócił, gdyż Kulawiński przegrał 0:3 z Komudą 0 : 3, Kasza 1:3 z Tatajem, a Tomaszak 0:3 z Ratajem. Jedynie Szymonowi Sokołowskiemu  udało się pokonać Dominika Szymańskiego 3:2.

Przed trzecim rzutem, nasza drużyna prowadziła raptem 6 : 4.

Tym razem szczęście znów się do nas uśmiechnęło, Tomaszak wygrał z Komudą 3 2, Kasza po bardzo zaciętym pojedynku z Szymańskim również 3:2. Szymon Sokołowski po raz kolejny nie zawiódł. pokonał Tataja 3:1. Michał Kulawiński poległ po raz trzeci, przegrywając z Ratajem 1:3.

W decydującym pojedynku niezawodny Szymon Sokołowski pokonał Komudę 3:2. Szymona bardzo wiele wysiłku kosztowała ta wygrana, ale zapewnił naszej drużynie drugie z rzędu, upragnione zwycięstwo.

Ostatecznie MKS Jedynka III wygrała 10:5.