Seria zwycięstw MKS Jedynki III
Dominik 29.10.2006

Niedzielne spotkanie pomiędzy MKS Jedynką III Łódź a UKS Gok Zduny przebiegło bez większych niespodzianek. Jeśli ktoś liczył na wielkie emocje, to się zawiódł, gdyż nasz zespół zdeklasował rywali, wygrywając 10:1.

Naszą drużynę reprezentowali: Sokołowski Szymon, Tomaszak Sebastian, Kulawiński Michał, Kasza Dominik, wspierani przez Adriana Ratajczyka z ławki rezerwowych.

Gok Zduny przyjechał w składzie: Jędrachowicz, Wieteska, Makowski Maciej i Makowski Wiesław.

W pierwszej rundzie Sokołowski i Kasza pokonali swoich przeciwników 3 : 1, Tomaszak wygrał 3 : 0, a Kulawiński 3 : 2.

Deble również zakończyły się pomyślnie dla naszych zawodników. Para Kasza / Tomaszak pokonała bez większych problemów parę Makowski / Jędrachowicz 3:0, a drugi debel Sokołowski / Kulawiński pokonał parę Makowski / Wieteska 3 : 1.

W drugiej rundzie Michała Kulawińskiego zastąpił Adrian Ratajczyk. Adrianowi przyszło się zmierzyć z kapitanem gości, Wiesławem Makowskim. To właśnie pan Wiesław zdobył jedyny punkt dla swojej drużyny w tym spotkaniu, wygrywając z Adrianem 3:1.

Resztę pojedynków nasz zespół wygrał gładko i cały mecz zakończył się wynikiem 10:1 dla MKS Jedynki III.