Zwycięstwo na koniec I-szej rundy
Dominik 26.11.2006

W meczu kończącym pierwszą rundę rozgrywek czwartej ligi MKS Jedynka III Łódź podejmowała LZS Macovię Maków. Nasza drużyna zagrała na miarę swoich możliwości i przyjezdnym nie udało się wygrać żadnego pojedynku.

Naszą drużynę reprezentowali: Sokołowski, Tomaszak, Kulawiński, Kasza (kapitan).

Goście przyjechali w składzie: Zalewski, Nowak, Nowak, Sumiński.

Nasza drużyna od początku nastawiła się na zwycięstwo 10 : 0, więc od pierwszych pojedynków wszyscy grali na 100 % swoich możliwości.

W pierwszych grach Sokołowski pokonał Sumińskiego 3:0, Tomaszak wygrał z Nowakiem 3:0, Kulawiński rozgromił Nowaka 3:0, a Kasza nie dał szans Sumińskiemu. Jego pojedynek również zakończył się wysokim zwycięstwem 3:0.

Sokołowski - Sumiński 3:0

Tomaszak - Nowak 3:0

Kulawiński - Nowak 3:0

Kasza - Sumiński 3:0

W pojedynkach deblowych nasza para Kasza/Tomaszak pokonała Nowaków 3:1, a Sokołowski z Kulawińskim również wygrali z parą Zalewski/Sumiński 3:1.

W kolejnych grach Sokołowski pokonał Nowaka 3:0, Tomaszak Zalewskiego 3:2, Kasza Nowaka 3:0, a Kulawiński wygrał z Sumińskim 3:0.

Sokołowski - Nowak 3:0

Tomaszak - Zalewski 3:2

Kasza - Nowak 3:0

Kulawiński - Sumiński 3:0

Nasza drużyna zaprezentowała wysoki poziom i nie pozostawiła nikomu złudzeń, kto w tym spotkaniu był lepszy.

MKS Jedynka III Łódź - LZS Macovia Maków 10:0.