Półfinały do I OTK-u Juniorów/ek
Skril 30.09.2006

Dziś w Krakowie odbyły się półfinały do I OTK-u juniorów i juniorek. Troje z pięciorga naszych zawodników wywalczyło sobie awans do OTK-u, który odbędzie się także w Krakowie w dniach 21-22 października.

W juniorach nasz klub reprezentowali:

Bartek Dulęba, wygrał trzy mecze z rzędu, co zagwarantowało mu awans. Bartek wygrał 3:0 z Golą, 3:0 z Żytniewskim oraz 3:2 z Adamskim.

Jarek Nitek przegrał swój pierwszy mecz z Godkiem 3:2, jednak wszystkie następne pojedynki wygrał i również awansował. Po drodze pokonał: 3:1 Markwarta, 3:2 Golę, 3:1 Zielińskiego, 3:0 Adamskiego.

Paweł Balawajder wpierw stanął do pojedynku z Cioskiem, który wygrał 3:2. Później przyszło mu się zmierzyć z Kielt, tym razem to Paweł uległ 2:3. Nastęnie pokonał 3:1 Gzik, 3:1 Mleczko, 3:2 Godka, aż przegrał 1:3 z Gląb. Ostatecznie półfinały zakończył na miejscach 5-6.

W juniorkach wzięly udział:

Anna Wosik, która wygrawszy 3:0 z Grzyb, 3:2 z Kubas i 3:2 z Konieczną uzyskała awans do OTK-u.

Sandra Kaczyńska uplasowała się na miejscach 9-12. Wygrała tylko jeden mecz z Rzasą 3:0, dwie następne gry niestety przegrała: 2:3 z Konieczną i 1:3 z Kubas.