OOM w Ostródzie
Skril 08.05.2006

Wczoraj zakończyła się XII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Ostródzie. Nasz klub reprezentowały: Sandra Kaczyńska i Anna Wosik.

Wpierw nasze zawodniczki przystąpiły do zmagań drużynowych. I tak w grupie zajęły 2 miejsce, co ostatecznie uplasowało je na miejscach 5-8. Pokonały drużyny: MKLS Czarni Olecko 3:0 oraz MKS Eurocenter Suchowola 3:1, przegrały jedynie z SKTS Łomża 1:3.

W turnieju indywidualnym, Sandra wygrała swoją pierwszą grę z Karoliną Grzyb 4:0, w drugiej miała już mniej szczęścia, przegrała z Moniką Derkowska 1:4. Ania w pierwszym spotkaniu stoczyła 7 setowy pojedynek z Moniką Narolewską, z którego niestety nie wyszła zwycięsko. Dziewczynom pozostał jedynie turniej pocieszenia. Ani przyszło się wpierw zmierzyć z Pauliną Okoń, Ania wygrała bez większych problemów 3:0. Drugą grę z Sylwią Składanek przegrała 1:3. Sandra również przegrała 2:3 z Iwoną Rembiarz.
Ostatecznie obie nasze zawodniczki zakończyły turniej indywidualny na miejsach 17-24.

Turniej deblowy, podobnie jak turniej drużynowy, Ania i Sandra zakończyły na miejscach 5-8. Pokonały parę Stebińska / Baryś 3:2, ale poźniej musiały uznać wyższość pary Derkowska / Klimas (przegrały 0:3).<< Wstecz | Liczba wyświetleń: []

Powered by CuteNews