Drużynowe Mistrzostwa Wojew.
Pawela 08.04.2006

Możemy być bardzo zadowoleni z występu naszych zawodników na Drużynowych Mistrzostwach Województwa. Nasz klub wystawił do rywalizacji: trzy drużyny kadetów, jedną drużynę kadetek i dwie drużyny juniorów.

Zdobyliśmy łącznie 3 medale: 1 złoty (drużyna kadetek w składzie: Sandra Kaczyńska i Anna Wosik), jeden srebrny (drużyna juniorów w składzie: Kamil Trzcinka, Jarek Nitek, Paweł Gryszkin), oraz jeden brązowy (drużyna kadetów: Michał Czechowski, Szymon Sokołowski).

Nasze dwa pozostałe zespoły kadetów musiały pożegnać się turniejem. Drużyna w składzie: Michał Kulawiński i Dominik Kasza uległa po bardzo zaciętym pojedynku 2:3 z Eltą Łódź. Drugi zespół zaś (Jan Grzelak, Przemysław Skołd) przegrał mecz z Pawlikowicami 0:3.

Druga drużyna juniorów (Jasiu Zimny, Damian Kolanek, Mateusz Kolanek i Przemek Kaczmarek) już w pierwszej grze trafiła na faworyta turnieju Kastor Łask i niestety odpadła z turnieju.

Wszystkim medalistom gratulujemy i życzymy wyjścia na Mistrzostwa Polski.