Wyniki I MTK'u
Pawela 03.09.2006

W I MTK-u zawodnicy naszego klubu zaprezentowali się bardzo dobrze.

Nasi juniorzy wystąpili w dość licznej grupie: Kolanek Damian, Kolanek Mateusz, Czechowski Michał, Sokołowski Szymon, Ratajczyk Adrian, Obniski Wojtek, Grzelak Jaś, Skołd Przemek, Kulawiński Michał oraz Kasza Dominik.

Najlepszym zawodnikiem wsród juniorów okazał się Michał Czechowski, który w finale pokonał Szymona Sokołowskiego 3:0.

Damian Kolanek pokonując kolejno Olejnika, Kaszę oraz Bąka dotarł do pół-finałów, gdzie niestety musiał uznać wyższość triumfatora turnieju. Ostatecznie zawody zakończył na 3 miejcu, wygrywając z Marcinem Densem.

Mateusz Kolanek okazał się lepszy od Rogalewskiego i Witczaka, lecz w pół-finale przegrał z Sokołowskim. Zdołał jednak wywalczyć sobie wyjście na WTK wygrywając następnie z Kubasem.

Michał Kulawiński uplasował sie na miejscach 9-12, Dominik Kasza oraz Jasiu Grzelak 13-16, Przemek Skołd oraz Adrian Ratajczyk 17-24 a Wojtek Obniski 25-28.

Turniej juniorek, ze względu na bardzo mała liczbę uczestniczek, został rozegrany systemem "każdy z każdym".

Magdalena Kurzawa ukończyła turniej na drugim miejscu pokonując po drodze Auguścik 3:0, Ługowską Natalię 3:0 i Polnał 3:0. Przegrała jedynie z Dagmarą Mikinko 2:3.

Druga nasza zawodniczka, Agnieszka Ługowska wygrała jedynie z Polnał 3:0.

Występ naszych kadetów można uznać również za udany.

Michał Kulawiński pokonał Wirowskiego 3:0, Malickiego 3:1, Monetę 3:0 oraz w finale Dominika Kaszę 3:2.

Dominik zaś w drodze do finału pokonał Pacholika 3:0 oraz Auguścika 3:1.

W finale turnieju Kadetek spotkały się: Magdalena Kurzawa i Natalia Ługowska. Również i tym razem Magda okazała się lepsza, pokonując Natalię 3:0.

Miejmy nadzieję, że dobra forma naszych zawodników utrzyma się i sezon będzie bardzo owocny.