Mecz ze Skierniewicami
Pawela 24.09.2006

W pierwszej kolejce rozgrywek III ligi mężczyzn naszej drużynie przyszło się zmierzyć z KS Legionem II Skierniewice. Był to mecz ważny ponieważ otwierał rozgrywki oraz rozgrywany był na wyjeździe.

Zespół gości wystąpił w składzie: Balawajder Paweł, Gryszkin Paweł, Bartek Dulęba oraz Jasiu Zimny.

Zespół gospodarzy: Przybysz Sławomir, Placek Jakub, Podwójci Damian, Gałęziewski Andrzej oraz rezerwowi Zatorski Olek i Połeć Jan.

Pierwszy rzut meczy przyniósł remis :

Balwajder - Przybysz 3:1
Zimny - Placek 1:3
Gryszkin - Podwójci 3:0
Dulęba - Gałęziewski 1:3

Deble zakończyły się pomyśle dla Nas, obydwa wygraliśmy i w ten sposób wyszliśmy na prowadzenie 4:2.

Dulęba/Balawajder - Połeć/Zatorski 3:0
Gryszkin/Zimny - Gałęziewski/Podwójci 1:3.

Kolejne mecze singlowe mogły już tylko cieszyć, bowiem wszystkie kończyły się pozytywnym rezultatem dla drużyny MKS'u :

Zimny - Przybysz 3:1
Balawajder - Placek 3:1
Gryszkin - Gałęziewski 3:1
Dulęba - Podwójci 3:2
Gryszkin - Przybysz 3:2
Balawajder - Podwójci 3:2.

Miejmy nadzięję, że kolejne mecze będą kończyły się równie korzystnymi wynikami.

"...bo podstawą jest dobrze rozpocząć sezon..." :)