Cztery medale w Krakowie
ts 30.04.2015

W Krakowie odbyły się tegoroczne Mistrzostwa Polski juniorek i juniorów w tenisie stołowym (30.04-03.05.2015 r.). Zawodniczki MKS Jedynka Łódź wywalczyły cztery medale, po jednym w każdej konkurencji Mistrzostw. Brązowy w turnieju drużynowym (skład: Julia Ślązak, Kinga Falarz, Agata Uchnast, Wiktoria Przywara). Bardzo dobre zawody zagrała Julia Ślązak, która w pierwszym juniorskim sezonie zdobyła dwa brązowe medale w turnieju indywidualnym (gra pojedyncza i podwójna), była też liderką Jedynki w "drużynówce" wygrywając wszystkie swoje pojedynki. Czwarty, srebrny medal w konkurencji gry mieszanej to zasługa Agaty Uchnast. Dobrze w turnieju gry pojedynczej zaprezentowała się także Kinga, pokonując m.in. w 1/8 finału 4:1 faworyzowaną Martę Chrabąszcz (Wrocław), w ćwierćfinale mimo porażki 2:4 z Karoliną Lalak pokazała spore umiejętności i sportowy charakter.

Lokaty naszych zawodniczek:
- gra pojedyncza: m. 3. Julia Ślązak, m. 5-8 Kinga Falarz, m.13-16 Agata Uchnast, m. 49-64 Wiktoria Przywara;
- gra podwójna: m. 3. Julia Ślązak/ Natalia Bajor (Wrocław), m. 5-8 Falarz/Uchnast, m. 17-32 Przywara/Wrzosek (UKS Maków).
- gra mieszana: m. 2. Agata Uchnast/Kotowski (Elektryk Toruń)