Złota Julia !!!
ts 12.04.2015

Julia Ślązak zdobyła 4 złote medale w juniorskich Mistrzostwach Województwa. W finale gry pojedynczej pokonała 4:2 Agatę Uchnast. Julka na najwyższym stopniu podium stanęła także w turnieju gry podwójnej (z Kingą Falarz), mieszanej (z Arkadiuszem Kuklą), oraz w rywalizacji drużyn (wraz z Falarz, Uchnast, Przywarą). W sumie MKS Jedynka zodobyła 9 medali (4 złote,3 srebrne, 2 brązowe). Lokaty zawodniczek MKS Jedynka Łódź w Mistrzostwach Województwa juniorek/juniorów:
- gra pojedyncza, 1. Julia Ślązak, 2.Agata Uchnast, 3. Kinga Falarz, m. 5-8 Wiktoria Przywara; - gra podwójna juniorek, 1.Ślązak/Falarz, 2. Przywara/ Uchnast; - gra mieszana, 1.Ślązak/Kukla (Rawa Maz.), 2.Falarz/Polański(Rawa Maz.), 3.Uchnast/Łuczak (Energetyk). - turniej drużynowy juniorek, MKS Jedynka Łódź, skład: J.Ślązak, K.Falarz, A.Uchnast, W.Przywara.