III GPP seniorek
ts 17.01.2016

W Łomży w dn. 15-17.01.2016 rozegrano III Grand Prix Polski seniorek bieżącego sezonu. Dobre zawody rozegrała nasza najlepsza juniorka Julia Ślązak, którą sklasyfikowano na m. 9-12. Wygrała w turnieju pięć pojedynków, m.in. z wyżej dotychczas notoanymi Sandrą Wabik (Wrocław) i Agnieszką Kaczmarek (Gdańsk). Jedyną porażkę poniosła o "szesnastkę" z Agnieszką Maluszczak (KS Polkowice), było 3;4 (-14,-9,8,10,-6,6,-7). To jak dotychczas najlepsze miejsce Julki w seniorskiej rywalizacji. W klasyfikacji generalnej po III cyklu WTK/GPP jest 17-ta. Dzięki temu zapewniła sobie prawo staru w 84 Mistrzostwach Polski seniorek, które odbędą sie w Wałbrzychu w dn. 18-20.03.2016 r. W Łomży startowały także Kinga Falarz i Agata Uchnast. Zajęły drugie miejsca w grupach eliminacyjnych. W ostatniej grze turnieju pocieszenia - o m. 33-48, trafiły na siebie. Wygrała Agata 3:2.