Rozgrywki Ligowe 11-12 marca 2006
AttiCus 08.03.2006

W ten weekend rusza następna kolejka ligowa. Zawodnicy oraz zawodniczki naszego klubu rozegrają razem aż 6 meczy ligowych. Zapewniamy że będzie na co popatrzeć i serdecznie zapraszamy !

I tak, w sobotę 11 marca już o godzinie 10:00 w Łodzi przy  ul. Czajkowskiego 14 odbędzie się pierwsze spotkanie. Naszemu zespołowi III ligi mężczyzn MKS Jedynce III Łódź przyjdzie się zmierzyć z PKTS Pabianice.

O godzinie 14:00 natomiast rozpocznie się mecz II ligi kobiet: MKS Jedynka II Łódź - GUKS STS Gorzkowice.

Na godzinę 16:00 przewidziany jest mecz na szczycie - I ligi kobiet. Naszym dziewczynom przyjdzie się zmierzyć z PKS Rafaello Mlek-Pol Kazimierza Wielka.

Również o godzinie 16:00, tym razem na wyjeździe (we Włoszczowej) odbędzie się pojedynek o Mistrzostwo II ligi mężczyzn pomiędzy: MKS Jedynka Łódź - MLKS Mustang Włoszczowa.

Następnego dnia, czyli w niedziele 12 marca o godzinie 12:00 odbędą się ostatnie kolejki II ligi mężczyzn i II ligi kobiet.
MKS Jedynce Łódź przyjdzie się zmierzyć z  LKS Białą Rawska, a naszym dziewczynom MKS Jedynce II Łódź z ŁTSR Kastor Łask.