Turnieje z okazji XXII Finału WOŚP
Skril 08.01.2014

Międzyszkolny Klub Sportowy JEDYNKA Łódź, Samorząd Uczniowski Gimnazjum nr 34 w Łodzi, Łódzka Liga Tenisa Stołowego Amatorów i Weteranów Serdecznie Zapraszają na Imprezę XXII Finału WOŚP.

W programie turnieje tenisa stołowego, licytacje i inne atrakcje!

Gramy w niedzielę 12 stycznia 2014
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Łodzi, ul. Czajkowskiego 14

PROGRAM RAMOWY:

-   10:00 - turnieje dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej i uczniów klas 4-6.
-   10:05 - turniej dla gimnazjalistów
-   10:10 - turniej dla rodziców i opiekunów dzieci
-   10:15 - turniej dla seniorów - osoby od 60 lat
-   12:00 - LICYTACJA
-   14:00 - Turniej OPEN kobiet
-   14:00 - Turniej OPEN mężczyzn/turniej dla amatorów
-   15:00 - LICYTACJA
-   Po licytacji: ciąg dalszy turnieju
-   Około 18:00 - Zakończenie Imprezy

Za DYCHĘ (10 złoty) będzie można zagrać z zaproszoną osobą seta przy SERDECZNYM STOLE. Zdjęcia wszystkich uczestników tej zabawy zamieścimy w specjalnym albumie, a osoba, która zaprosi największą liczbę przyjaciół do gry otrzyma upominek.

Przygotowujemy też inne atrakcje. Tak, że znów będzie się działo!

Licytacje - pod młotek będą szły podarowane przedmioty, o różnej wartości, ponieważ każdy może coś podarować. Każda osoba może też brać udział w aukcjach. Żeby zostać uczestnikiem imprezy nie musisz grać w turnieju! Grających Zapraszamy z rodzinami i znajomymi!

Zapisy do turniejów kończyć będziemy 15 minut przed rozpoczęciem danych kategorii, prosimy jednak o wcześniejsze zgłoszenia (e-mail lub telefon) - ułatwi to organizację zawodów.

System rozgrywania jest uzależniony od liczby uczestników. Przepisy gry zgodne z obowiązującymi zasadami, ale organizator może skrócić lub zarówno liczbę setów jak i punktów w setach. Priorytetem będzie zagranie każdego uczestnika z kilkoma rywalami.

Wpisowe według uznania i możliwości uczestnika: 5 zł, 10 zł, 20 zł, lub więcej.

Nagrody - przede wszystkim wdzięczność dzieci i seniorów. Ponadto serduszko i pamiątkowy dyplom, zdjęcie w galerii dobrych serc, a dla najlepszych w rywalizacji sportowej okazjonalne medale i upominki.

Kontakt: tel. 603 973 628 (Waldemar Ciesiołkiewicz). E-mail: waldic60@gmail.com

Strona internetowa turnieju: www.pingponglodz.org

Uczestnicy turniejów muszą posiadać halowe obuwie sportowe. Kibice i licytanci niekoniecznie