Wieści ligowe...
ts 24.11.2013

Drużyny MKS Jedynka Łódź w rozgrywkach ligowych w listopadzie rozegrały kolejne mecze. Pierwszoligowa drużyna kobiet wygrała 3 kolejne mecze. Tydzień temu we Wrocławiu z AZS UE 6:4, wczoraj u siebie ze Startem Nowy Sącz 7:3, dziś także 7:3 z liderem ligi, Chomik-Rokicie Gdów.
Po 2 punkty dla MKS-u we Wrocławiu zdobyła Ania Caban i Kinga Falarz, oraz 1 Julia Ślązak i debel Caban/Falarz. W meczu z Nowy Sączem po 2 pkt Ania, Julia, Kinga, oraz debel Ania/Julia. Do wielkiej niespodzianki doszło w dzisiejszym meczu. Nasze nastolatki wygrały z faworytem rozgrywek aż 7:3,  punktowały Ania - 2, Julia - 2, Kinga - 1, Wiktoria - 1, oraz debel Kinga/Wiktoria.
Czwartoligowa drużyna męska w listopadowych zmaganiach dwukrotnie zremisowała 7:7. Na wyjeździe w Zduńskiej Woli (w dn. 16.11.13) z tamtejszym IKS "Start" punktowali Dubiela Jacek - 3, Marek Winnicki - 2, Adam Malarek - 1, debel Dubiela/Winnicki - 1. W remisowym meczu z Eltą Łódź (17.11.13) punkty dla MKS-u zdobyli Malarek - 3, Dubiela - 2, Zbyszek Marciniak - 2. Aktualnie po 5 kolejkach nasza drużyna ma 6 pkt i jest klasyfikowana na 4 miejscu w rozgrywkach.