Zagraniczne starty Julki...
ts 11.11.2013

W dniach 1-10 listopada Julka wraz z Reprezentacją Polski uczestniczyła w młodzieżowych zawodach z cyklu  ITTF Pro Tour. W stolicy Słowacji, w Bratysławie w dn. 1-3.11.2013 rywalizowała w kategorii kadetek (turniej drużynowy i indywidualny). W sumie rozegrała 11 gier pojedynczych, w tym wygrała 9. Ostatecznie została sklasyfikowana na m. 9-16.
W dn. 6-10.11.2013 w Szombathley (Wegry) Julia zagrała w turnieju juniorek (turniej drużynowy i indywidualny) i kadetek (tylko turniej indywidualny). Tu także rozegrała 11 gier pojedynczych, w tym wygrała 6. W obydwu kategoriach w turnieju singla została sklasyfikowana na m. 17-32. Starty naszej zawodniczki miały charakter wybitnie szkoleniowy, jednocześnie była to okazja do rywalizowania z najlepszymi w Europie i na świecie.