Mistrzostwa Województwa
ts 21.04.2013

W dn.20-21.04.2013 na obiektach ZSO nr 1 w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Województwa juniorów, kadetów i młodzików. Zawodnicy MKS Jedynka Łódź wywalczyli 11 medali . W tym 5 złotych: kadetka Julia Ślązak w grze pojedynczej i podwójnej, juniorki Anna Caban/Wiktoria Przywara w grze podwójnej i Ania w mikście, drużyna juniorek (Caban, Przywara, Andruszkiewicz), - 2 srebrne: Julka Ślązak i Adam Malarek w grze mieszanej kadetów, Ania Caban w grze pojedynczej, - 4 brązowe: juniorka Wiktoria Przywara w grze pojedynczej i mikście, debel młodzików Łukasz Umiński/Mateusz Grabowicz, oraz drużyna kadetek (Ślązak, Karina Urbańska).
Lokaty naszych reprezentantów w MW'2013:
Gra pojedyncza kadetek: - 1.Julia Ślązak
Gra pojedyncza kadetów: - m. 5-8 Marcin Kuźmiński, - m. 9-16 Adam Malarek, - m. 17-24 Filip Koper