Sezon otwarty !!!
ts 04.09.2011

Pierwsze zawody nowego sezonu w Łodzi i województwie mamy za sobą. W dniu wczorajszym na obiektach ZSO nr 1 odbył się I Międzypowiatowy Turniej Klasyfikacyjny juniorów, kadetów i młodzików. Zawodnicy MKS-u zanotowali pierwsze sukcesy.
- juniorki: 1.Wiktoria Przywara, 2.Dagmara Andruszkiewicz, 5. Agata Caban; - juniorzy: 7. Dawid Dubiela; - kadetki: 2.Agata Caban, - kadeci: 9.Adam Malarek,13.D.Dubiela - młodzicy: 1. Adam Malarek, 13-16 Mateusz Grabowicz, Kamil Skotowski.
Wczoraj także nasza żeńska drużyna w rozgrywkach I ligi podejmowała GKTS Gdańsk. Niestety rywalki okazały się lepsze i po zaciętym meczu wygrały 7:3. Punkty dla MKS-u Katarzyna Gieryń, Anna Wosik, Magdalena Kurzawa.
W dniu dzisiejszym rywalizowali seniorzy w ramach I WTK, oto lokaty zawodników Jedynki: - seniorzy 3.Michał Kulawiński,  4.Łukasz Bobrowski, 9.Jakub Placek, 13.Jan Zimny, udział wzieli także Bartek Maczużak, Przemysław Kaczmarek i Szymon Rybikowski; - seniorki 1.K.Gieryń, 2.A.Wosik, 5.M.Kurzawa, 6.An.Caban, 8.W.Przywara.
Najbliższe zawody z udziałem naszych zawodników to WTK młodzików w Łobudzicach (10.09.11), mecz I ligi kobiet w Lidzbarku Warmińskim, oraz w Skierniewicach WTK juniorów (11.09.11).