Starty IV-V'2018
ts 12.05.2018

NASZE STARTY...

 Powoli zbliża się koniec sezonu 2017/2018. Zawodnicy MKS Jedynka w ostanich  30 dniach startowali w wielu turniejach m.i. w Łowiczu, Kielcach,   Krośnie, Luboniu,  Rawie Mazowieckiej. Gratulacje dla wszystkich reprezentantów MKS Jedynka, którzy reprezentowali Klub w Mistrzostwach Polski, czy też zdobywali czołowe lokaty w Mistrzostwach Województwa. Szczególnie warto wyróżnić m. 5-8 w Mistrzostwach Polski drużyny kadetek, które w Luboniu pokonały w  eliminacjach m.in. MKS Rokita Brzeg Dolny (ubiegłoroczne złote medalistki MP). 

                       Wybrane wyniki ostatniego miesiąca:

15.04.2018 r., Łowicz - Drużynowe Mistrzostwa Województwa młodzików.

 - m. 5-8 - druż. młodzików Witold Walczak, Oliwier Grabowicz

22.04.2018 r., Kielce - Półfinały Drużynowych Mistrzostw Polski Kadetek.

- m. 1 - drużyna dziewcząt Marta Holak, Zuzanna Niciak

26-29.04.2018 r., Krosno - Mistrzostwa Polski Juniorek/Juniorów.

- m. 9-16 - druż. juniorek Dominika Gilewska, Oliwia Kowalska

- m. 25-32 - druż. juniorów Artur Frontczak, Dawid Kozioł, Krzysztof Szulc

- m. 17-24 - gra pojedyncza - Dominika Gilewska

- m. 9-16 - gra podwójna - D.Gilewska/Z.Błażejewicz (Chełmno)

03-06.05.2018 r., Luboń - Mistrzostwa Polski Kadetek/Kadetów

- m. 5-8 - drużyna kadetek Z. Niciak, M. Holak, M. Frontczak

- m. 17-24 - gra pojedyncza kadetek - Zuzanna Niciak

12.05.2018 r., Rawa Mazowiecka - Mistrzostwa Województwa żaków/żaczek

- m. 5-8 - gra pojedyncza - Oliwier Grabowicz

     (awans z elim. na Mistrzostwa Polski)

- m. 2 - gra podwójna - O.Grabowicz/A.Wilk (Wieruszów)

- m. 3 - gra podwójna - Laura Wille/A.Mikulska (Pabianice)

- m. 3 - gra podwójna - Julek Wille/A.Pakuła (Sieradz)

 

Liczba wyświetleń: [] |

<< ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 >>

Powered by CuteNews