Marta Mistrzyni !!!
ts 03.04.2022

Marta Mistrzynią !!!

Marta Mistrzynią ! Reprezentanci MKS Jedynka Łódź dziś w Moszczenicy zdobyli 7 medali (3 złote, 1 srebrny, 3 brązowe) w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego juniorów i juniorek w tenisie stołowym (s.2021/2022). M. in. w grze pojedynczej złoty medal wywalczyła Marta Holak, która pokonała 4:2 po niezwykle widowiskowej grze Wiktorię Wrzosek (Dwójka Rawa Maz.). Gratulacje !!!

Liczba wyświetleń: [] |

DMW 19-20.03.2022
ts 20.03.2022

Mistrzostwa Województwa !

Nasi 6 x na podium !!!

Wczoraj i dziś w sali ZSO nr 1 w Łodzi odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Łodzi w tenisie stołowym w kategoriach młodzieżowych. Rozegrano też Indywidualne Mistrzostwa Młodzieżowców (U-23). Nasi Reprezentanci  wywalczyli 6 medali (1 złoty, 1 srebrny, 4 brązowe). Najskuteczniej zagrały juniorki – Marta Holak i Magda Frontczak, pewnie zwyciężając w swojej kategorii. Krzysztof Szulc ukończył rywalizację wśród młodzieżowców na drugim miejscu. Brązowe medale dla MKS-u zdobyli: Wiktoria Siarkowska, Anna Miller (młodziczki), Emilia Głowacka, Natalia Myśliwiec (kadetki), Piotr Kospin, Mateusz Kospin (kadeci), Krzysztof Kamiński, Jan Pastusiak i Jan Kleciński (juniorzy). Gratulacje !!!

MWs'2022
ts 07.03.2022

Srebro i brąz dla MKS Jedynka

W Makowie odbyły się tegoroczne Mistrzostwa Województwa Łódzkiego seniorów i seniorek w tenisie stołowym. Marta Holak zdobyła brązowy medal w grze pojedynczej. Drugi medal - srebrny, wywalczył debel dziewcząt: Marta Holak/Magda Frontczak. GRATULACJE !!!

Feriada'2022
ts 26.02.2022

FERIADA'2022

Na zakończenie zimowych ferii na obiektach ZSO nr 1 w Łodzi rozegrano otwarty  turniej tenisa stołowego "Freiada'2022'' dla uczniów Szkół Podstawowych. Oto kolejność wśród najlepszych: - żacy 1.Jan Borowiak. 2.Mikołaj Szulc, 3.Maciej Gudala, 4.Bartosz Borowiak (wszyscy SP-198); - żaczki 1.Wiktoria Siarkowska (SP-12), 2. Nela Czechowska, 3.Lena Nowakowska (obie SP-198), 4.Karolina Dubiela (SP-139); - kadeci .1.Tymon Michalski (SP-198), 2.Piotr Kospin, 3.Mateusz Kospin (SP-Salezjanie) i Jan Rozpara (SP ŁSS 4); - kadetki 1.Anna Miller (SP-34), 2.Wiktoria Siarkowska (SP-12), 3.Nela Czechowska i Lena Nowakowska (obie SP-198).

Turniejowo, ligowo...
ts 19.02.2022

Turnieje, liga...

W minionym tygodniu Nasi reprezentanci grali w Moszczenicy (juniorzy, kadeci) i w Łodzi (juniorki) w III edycji wojewódzkich eliminacji (WTK) do 3 GPP. Lokaty zawodników MKS Jedynka Łódź: - juniorki m.2 Magda Frontczak, m.3 Marta Holak  ; - juniorzy m.6 Krzysztof Kamiński, m.13-16 Oliwier Grabowicz; m. 21-24. Jan Kleciński; - kadeci m.4 Oliwier Grabowicz. Niestety z powodu wyjazdu na ferie kilku naszych zawodników mimo limitów nie wystartowało w zawodach.

Dziś w Moszczenicy odbył się zaległy mecz (16 kolejka, II runda) II ligi. Drużyna MKS Jedynka Łódź  podobnie jak w I rundzie, zremisowała (5:5) z ULKS Moszczenica. Po 2 punkty dla MKS-u zdobyli Krzysztof Szulc i Michał Kulawiński, razem też wygrali debla. W sumie w dwumeczu w setach było 29-29, oraz w małych punktach 735-734 (!). Nasz zespół aktualnie zajmuje 11 miejsce w stawce 14 drużyn,  z dorobkiem 10 punktów.

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... >>