MW'2018 juniorów i kadetów
ts 08.04.2018

Złoto x 5 Mistrzostw Województwa kadetów i juniorów !

W sali ZSO nr 1 w Łodzi odbyły się Mstrzostwa Województwa Łódzkiego kadetów i juniorów w tenisie stołowym na rok 2018. Zawodnicy MKS Jedynka Łódź zdobyli 19 medali - 5 złotych, 8 srebrnych, 6 brązowych. Mistrzostwo wywalczyli w turnieju drużynowym juniorzy /Artur Frontczak, Krzysztof Szulc, Dawid Kozioł/ i kadetki /Zuzanna Niciak, Marta Holak, Magda Frontczak/, w juniorskim mikście Artur z Dominiką, oraz w deblu Artur z Michałem Oraczem (Stomil Bełchatów) i Zuza z Martą w rywalizacji kadetek. Oprócz medali, walczono o kwalifikacje na Mistrzostwa Polski. Nasz Klub w Mistzostwach Polski juniorów, które odbedą się w Krośnie w dn.25-29 kwietnia reprezentować będą drużyny juniorek i juniorów, oraz w indywidualnie Dominika. W MP kadetów w Luboniu w dn.3-6 maja uczestnictwo zapewnili sobie indywidualnie Zuza, Marta, Magda, Krzyś. Drużyna kadetek rozegra dodatkowy baraż z zespołami z woj. Świętokrzyskiego w dn. 22 kwietnia. Gratulacje dla naszych Zawodników i Trenerów !!!

Lokaty zawodników MKS Jedynka w "8-ce" Mistrzostw:

- turniej drużynowy kadetek

1. MKS Jedynka Łódź (M. Frontczak, M. Holak, Z. Niciak)

- turniej drużynowy kadetów

5. MKS Jedynka Łódź (K.Kamiński, D. Pakuła)

- gra pojedyncza kadetek

2. Zuzanna Niciak, 3. Magda Frontczak, 3. Marta Holak

- gra pojedyncza kadetów

5-8. Krzysztof Kamiński

- gra podwójna kadetek

1. M. Holak/Z. Niciak, 2. M. Frontczak/W. Wrzosek (Rawa Maz.)

- gra podwójna kadetów

2. K. Kamiński/P. Bernacki (PIKTS Piotr. Tr.), 5-8. D.Pakuła/K. Skwarek (Wieruszów)

- gra mieszana kadetek/kadetów

2. Z. Niciak/M. Przybył (Energetyk), 3. M. Frontczak/P. Bernacki, 3. M. Holak/K. Kamiński

- turniej drużynowy juniorek

2. MKS Jedynka Łódź (D. Gilewska, O. Kowalska)

- gra pojedyncza juniorek

2. Dominika Gilewska, 5-8. Oliwia Kowalska

- turniej drużynowy juniorów

1. MKS Jedynka Łódź (A. Frontczak, P. Kalinowski, D. Kozioł, K. Szulc)

- gra pojedyncza juniorów

3. Artur Frontczak (MKS Jedynka Łódź), 5-8. Krzysztof Szulc

- gra podwójna juniorek

2. D. Gilewska/O. Kowalska (MKS Jedynka)

- gra podwójna juniorów

1. A. Frontczak/M. Oracz (Bełchatów), 3. D.Kozioł/K. Szulc

- gra mieszana juniorek/juniorów

1. D. Gilewska/A. Frontczak, 2. E. Brzęczek (Rawa Maz.)/K. Szulc

- medalowa klasyfikacja klubów:

1.MKS Jedynka Łódź  = 19 (złote 5/srebrne 8/brązowe 6)

Zuzka wygrywa w Moszczenicy !

Dziś w Moszczenicy odbył się III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny kadetek i kadetów s. 2017/2018. Wygrała Zuzanna Niciak (MKS Jedynka Łódź), pokonując w finale 3:2 Wiktorię Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.). Na trzecim miejscu sklasyfikowano Martę Holak, na piątym Magdę Frontczak. Na siódmym miejscu ukończył zawody Krzysztof Kamiński, najlepszy z kadetów Jedynki.

Witek i Oliwier w MMM
ts 11.03.2018

W dniu dzisiejszym w Moszczenicy rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Łódzkie, Świętokrzyskie). Nasz klub reprezentowali Witold Walczak i Oliwier Grabowicz. Witek został sklasyfikowany na m. 7-8, Oliwier na m. 17-24. W grze podwójnej debel Jedynki zajął m. 5-8.

AGATA MISTRZYNIĄ PONOWNIE !!!
ts 11.02.2018

W Moszczenicy w weekend rozegrano Mistrzostwa Województwa Łódzkiego seniorek i seniorów w tenisie stołowym. Podobnie jak przed rokiem rywalizację seniorek wygrała Agata Uchnast. Drugie złoto wywalczyła w grze podwójnej wspólnie z koleżanką klubową, Dominiką Gilewską. Trzeci medal dla MKS Jedynka zdobyły w deblu Oliwia Kowalska i Magda Frontczak. Nasze zawodniczki w ćwierćfinale niespodziewanie pokonały 3:1 faworyzowaną parę Brzęczek/Wrzosek (Dwójka Rawa Mazowiecka).

Mistrzynii U-21
ts 24.01.2018

Złoto U-21

W Gorzkowicach w dn. 21 stycznia odbyły się tegoroczne Mistrzostwa Województwa w kategorii Młodzieżowca (do lat 21). Najlepsza wśród kobiet była Agata Uchnast z MKS Jedynka Łódź. W finale pokonała Paulinę Stachecką (Dwójka Rawa Mazowiecka).

<< ... 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 25 ... 27 ... 29 ... 31 ... 33 ... 35 ... 37 ... 39 ... 41 ... 43 ... 45 ... 47 ... 49 ... 51 ... 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 >>