Drużynowo 9:1 i 4:0
ts 22.03.2015

W minionym tygodniu drużyna kobiet we wtorek wygrała wojewódzkie eliminacje Drużynowego Pucharu Polski po zwycięstwie w finale z ULKS Moszczenica 4:0. Po jednym punkcie zdobyły Ania Caban, Kinga Falarz, Agata Uchnast, oraz debel Agata/Kinga. Wczoraj Jedynka pokonała w rozgrywkach ligowych Start Nowy Sącz 9:1. Dwa pojedynki wygrała Julia Ślązak i Kinga, po jednym Ania, Agata, Kasia Gieryń, pary deblowe Julka/Ania i Agata/Wiktoria Przywara.

Liczba wyświetleń: [] |

1% dla MKS Jedynka Łódź
ts 04.03.2015

Zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz MKS Jedynka Łódź. Podczas wypełniania formularza PIT wystarczy wpisać nasz KRS: 0000270261 oraz w polu cel szczegółowy: MKS JEDYNKA ŁÓDŹ 1021. Za wsparcie serdecznie dziękujemy.

INSTRUKCJA TUTAJ !!

Złoto dla Ani
ts 28.02.2015

Dwa medale zdobyły zawodniczki MKS Jedynka Łódź  w Młodzieżowych Mistrzostwach Województwa (do l. 21) , które odbyły się dziś w Moszczenicy. Złoty dla Ani Caban  za zwycięstwo w grze pojedynczej. W finale pokonała 4:1 Patrycję Mazurek (UMLKS Radomsko), brązowy wywalczyła Dagmara Andruszkiewicz.
W Moszczenicy odbył się także III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików. Trzecie miejsce zajął Mateusz Grabowicz, trzynaste Artur Frontczak. W kategorii dziewcząt na piątym miejscu uplasowała się Magda Frontczak.

JULIA MISTRZYNI
ts 22.02.2015

W sali ZSO nr 1 w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Województwa seniorek i seniorów na sezon 2014/2015. Była to już 87 edycja Mistrzostw w historii  Okręgu Łódzkiego. Medale w grze pojedynczej kobiet podzieliły między siebie zawodniczki MKS Jedynka Łódź. W pojedynku o złoty medal Julia Ślązak pokonała  Agatę Uchnast. Brązowe medale przypadły Ani Caban i Kindze Falarz. W kategorii seniorów wgrał Jakub Polański (Dwójka Rawa Maz.) przed Mikołajem Kamińskim ((LKS Biała Rawska). Brązowe medale dla Jarosława Nitka (Start Przygłów) i Romana Dorynia (UKS Maków).W sumie zawodniczki MKS-u wywalczyły 10 medali (3 zlote, 2 srebrne, 5 brązowych), w tym 4 w singlu, 4 w mikście i 2 w deblu. Zestawienie medalistów, oraz lokaty naszych reprezentantów...

Liczba wyświetleń: [] | Więcej ...

W lidze zwycięstwo i remis...
ts 08.02.2015

W rozgrywkach I ligi kobiet,  tenisistki stołowe  MKS Jedynka Łódź w 12 kolejce odniosły szóste zwycięstwo w sezonie. We własnej hali pokonały 7:3 LZS Victoria Chróścice. Po dwa pojedynki wygrały Julia Ślązak i Anna Caban, po jednym Kinga Falarz, Katarzyna Gieryń i debel Caban/Ślązak. Warto odnotować zwycięski debiut w tym sezonie Kasi, która wróciła do zespołu po 2 sezonach gry w Inowrocławiu. W dobrym stylu wygrały swoje mecze Julia i Ania. W dniu dzisiejszym z kolei Jedynka zremisowała w Bukowicach z tamtejszym Orionem 5:5. Dwa zwycięstwa odniosła Kinga, po jednym Julka, Ania i Agata. Mecz rozegrano awansem w ramach trzynastej kolejki z dnia 14 lutego. Powodem jest powołanie Julii na Międzynarodowe Mistrzostwa Czech w kategorii juniorek (11-15.02.2015)

<< ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... >>