Treningi/Zgrupowanie
ts 20.07.2014

MKS Jedynka Łódź informuje, że od 21 lipca wznawiamy treningi sekcji tenisa stołowego na obiektach ZSO nr 1 przy ul. Czajkowskiego 14. Zapraszamy w godz. 17-19 wszystkich chętnych zawodników, oraz amatorów (którzy w minionym sezonie trenowali na naszych obiektach). Szczególnie zapraszamy młodzież szkół podstawowych. Zajęcia będą odbywać się  w dni powszednie w okresie 21 lipca - 1 sierpnia (w tym okresie także w godz. 11-14) i 18 -29 sierpnia. W okresie 3-16 sierpnia trenujemy na zgrupowaniu w Nowym Targu. Wyjazd w dniu 3 sierpnia o g. 8,00 (niedziela). Powrót w dniu 16 sierpnia ok. 16-ej (sobota). Plan zajęć na sezon 2014/2015 podamy w terminie późniejszym.

Liczba wyświetleń: [] |

MEJiK'2014

W Riva del Garda (Włochy) zakończyły się dziś Mistrzostwa Europy juniorów i kadetów. W reprezentacji Polski w kategorii kadetek wystąpiła zawodniczka MKS Jedynka Łódź Julia Ślązak. W konkurencji gry pojedynczej podobnie jak w 2013 r. w Ostrawie Julka została sklasyfikowana na m. 17-32. Natomiast w grze podwójnej i mieszanej na m. 9-16. W rywalizacji drużynowej polskie kadetki zajęły 14 miejsce...

Liczba wyświetleń: [] | Więcej ...

JULIA MISTRZYNI !!!
ts 21.06.2014

Julia Ślązak została podwójną MISTRZYNI¡ POLSKI w kategorii kadetek. Złote medale wywalczyła w turnieju singla i miksta Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w tenisie stołowym, które odbyły się w Brzegu Dolnym. W finale singla pokonała 4:1 (7,7,6,-9,9) Agatę Zakrzewską (HALS Warszawa). W grze finałowej miksta wraz z Kamilem Nalepą (ZKS Drzonków) pokonali 3:0 (10,9,5) Katarzynę Henning (LUKS Chełmno) i Aleksandra Wereckiego (UKS Return Piaseczno).

W Wilnie znowu złoto !!!
ts 15.06.2014

Julia Ślązak podobnie jak przed rokiem zwyciężyła w Międzynarodowych Mistrzostwach Litwy w tenisie stołowym (Wilno, 13-15.06.2014). Zawodniczka MKS Jedynka Łódź w finale turnieju kadetek pokonała 3:0 w znakomitym stylu Białorusinkę Darię Trigolos. W drodze do złota wygrała kolejno po 3:0 z Dovile Rackauskaite (Litwa), Marią Pliuskievich, Uljaną Schyrovą (obie Białoruś), w 1/4 finału 3:1 z Adele Gudynaite (Litwa), w półfinale 3:1 z Anniką Lundstrom (Finlandia). W turnieju drużynowym reprezentacja Polski w składzie z Julią Ślązak i Agatą Uchnast (MKS Rokita Brzeg Dolny) zdobyła brązowy medal.

Awans Mateusza
ts 14.06.2014

Mateusz Grabowicz awansował do ogólnopolskiego finału turnieju "Mini Olimpic Games", który odbędzie się w Łomży w ostatni weekend czerwca. Zawody półfinałowe odbyły się w Błażowej (08.06.2014). Mateusz rozegrał dwa pojedynki, dwa wygrał i został ostatecznie sklasyfikowany na m. 13-16.

<< ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... >>