Mistrzostwa Województwa
ts 21.04.2013

W dn.20-21.04.2013 na obiektach ZSO nr 1 w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Województwa juniorów, kadetów i młodzików. Zawodnicy MKS Jedynka Łódź wywalczyli 11 medali - złote: kadetka Julia Ślązak w grze pojedynczej i podwójnej, juniorki Anna Caban/Wiktoria Przywara w grze podwójnej i Ania w mikście, drużyna juniorek (Caban, Przywara, Andruszkiewicz), - srebrne: Julka Ślązak i Adam Malarek w grze mieszanej kadetów, Ania Caban w grze pojedynczej, - brązowe: juniorka Wiktoria Przywara w grze pojedynczej i mikście, debel młodzików Łukasz Umiński/Mateusz Grabowicz, oraz drużyna kadetek (Ślązak, Karina Urbańska).

Liczba wyświetleń: [] | Więcej ...

V liga kończy...

Męska drużyna Jedynki w rozgrywkach V ligi zakończyła sezon 2012/2013 na drugim miejscu . Zespół MKS-u grał w składzie: Adam Malarek, Marcin Kuźmiński, Filip Koper, Michał Kulawiński, Jacek Dubiela, Marek Winnicki, Mateusz Grabowicz, trener - Piotr Winnicki.

Liczba wyświetleń: [] |

Mistrzostwa Województwa 2013
ts 24.02.2013

Ania Wosik zwyciężyła w grze pojedynczej  tegorocznych Mistrzostw Województwa seniorek w tenisie stołowym. Zawody odbyły się w sali ZSO nr 1 w Łodzi. Ania w finale pokonała koleżankę klubową Anię Caban, a w półfinale także zawodniczkę MKS-u, Wiktorię Przywarę...

Julka w półfinale w Szwecji
ts 23.02.2013

Julia Ślązak nie zagrała w tegorocznych Mistrzostwach Województwa seniorek, mimo że była wiceliderką klasyfikacji seniorek po III cyklu OTK/WTK. W tym czasie Julka rywalizowała w PRO TOUR kadetek w Szwecji, oraz w tradycyjnym Międzynarodowym turnieju SAFIR w którym w kategorii U-14 dotarła do półfinału.

Wojewódzki stół
ts 29.01.2013

W miniony weekend w turniejach wojewódzkich rywalizowali juniorzy (Biała Rawska), kadeci i młodzieżowcy (Moszczenica). Julia Ślązak wygrała turniej juniorek przed Wiktorią Przywarą.

<< ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... >>